17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Paca
Paca
vloženo: 28.2.2013 20:12
autor: mirojevo

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

divočáci
divočáci
vloženo: 1.2.2017 15:01
autor: Václav Hryzlík

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 27.2.2018 18:54
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Blaser R8/2

vložil: Daniel Donaťák
vloženo: 5.2.2013 07:45
zobrazeno: 3326x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

6.2.2013 17:46 vložil Ondřej Procházka
Nemyslel jsem to nějak špatně, ale pořád je to sériovka, byť nádherně vyšlechtěná. Za třičtvrtě milionu bych si ale vybral něco jiného.
6.2.2013 16:58 vložil Pavel Novotný
Samozřejmě, že tato cena je za zbraň Blaser naprosto přemrštěná a nesmyslná. Je třeba si uvědomit, v jakém segmentu dělá Blaser zbraně, není to žádná exkluzivní značka, je to obyčejná komerce, jako např. naše CZUB. Sice má Blaser zajímavé konstrukční řešení, ale to taky nevyhovuje každému. Proto je tato snaha Blaseru (a nejen jeho) být exkluzivní až úsměvná. Za tuto cenu se dá pořídit např. ve Ferlachu daleko zajímavější zbraň.
6.2.2013 16:26 vložil Daniel Donaťák
Nevím jestli je 21 tis.euro za Blasra krávovina, ale jistě vím, že přímo u fa. Blaser by tato zbraň stála 32 tis.euro. Jen musím dodat, že na zbrani není dřevo, které k této zbrani patří,protože zbraň byla na výstavě a z důvodu možného poškození byla osazena dřevem nižší kvality.
6.2.2013 15:55 vložil Ondřej Procházka
21 tis. € za Blasera je krávovina, ale stejně je parádní:).
6.2.2013 13:47 vložil Zbyněk Louda
Když si vzpomenu, jak z mé Blaser R93 v plastu chčije voda, když přijdu dom z -15 po nulou, tak si nedovedu představit, jak se asi udržuje takhle rytá zbraň čistá a bez koroze. Raději Profesional než tohle.
6.2.2013 10:16 vložil Pavel Novotný
Tak to je na konzumní zbraň zn. Blaser docela hodně i když je opravdu moc hezkej.
6.2.2013 08:37 vložil Daniel Donaťák
Při vší smůle není tato zbraň moje, ale je k prodeji. Pouhopouhých 21 000€.
5.2.2013 22:58 vložil Pavel Novotný
No asi pan Donaťák, ne?
5.2.2013 19:56 vložil Arnošt Bárta
Kurňa chlapi, kdo si může dovolit koupit takovouhle zbraň? Nedovedu si představit, kam bych s tím chodil.
5.2.2013 10:59 vložil Ondřej Procházka
Velmi decentní a hezké. Mně se to libí moc.
5.2.2013 09:52 vložil Michal / admin /
Na cenu se ani neptám :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.