17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

otcův srnec
otcův srnec
vloženo: 13.3.2013 15:03
autor: Zdeněk Žák

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Rys u strženého srnčete.
Rys u strženého srnčete.
vloženo: 30.1.2019 22:44
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243642 fotek (5 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včera u nás

Mnoholetá práce lesníků zmařena během pár minut.
vložil: Richard Klír
vloženo: 8.8.2015 11:36
zobrazeno: 2771x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

11.8.2015 10:05 vložil Ida K.
To je hrozný pohled...
9.8.2015 11:17 vložil František Mlčoch
Pohroma...
9.8.2015 06:44 vložil Jaroslav Novotný
Pokud je to od kombajnu,tak se s tím nic nenadělá.Jinak jsem myslel zahození vajglu,atd.
9.8.2015 02:06 vložil Richard Klír
Tenhle případ způsobila jiskra od kombajnu :(
8.8.2015 20:22 vložil Petr Kostka
http://www.hzscr.cz/clanek/hasici-jiz-nekolik-hodin-likviduji-pozar-lesa-na-sumpersku-krchleby.aspx
8.8.2015 20:19 vložil Petr Kostka
U nás už letos hořel les dvakrát. Poprvé blesk, podruhé nejspíš neopatrný turista. http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Ehzscr%2Ecz%2Fclanek%2Fhasici%2Djiz%2Dnekolik%2Dhodin%2Dlikviduji%2Dpozar%2Dlesa%2Dna%2Dsumpersku%2Dkrchleby%2Easpx
8.8.2015 20:01 vložil Jiří Zábran
Hrúza.
8.8.2015 18:09 vložil Milan Janovský
Peklo v živém přenosu !!!!
8.8.2015 16:13 vložil jenda
No to mě ho teda vyndej . Jak může neopatrrnost, blbost a lhostejnost za to že se dělají žně ,a počasí je holt takové jaké je tomu , bohužel už zase " neumíme poroučet ". Ve valné většině je to jiskra od kombajnů ,lisů na slámu apod. a může bejt v sebelepším stavu prostě kamen jiskra a je pršvih na světě. Jedině nedělat žně a koupit to z Polska nebo zpřátelené Ukrajiny. JINAK SOUHLASIM ŽE JE TEN OHEŇ PRUSER !!
8.8.2015 16:04 vložil doupovský vlk
Smutny pohled,u nás konečně teď začalo pršet tak snad to pomuže už nam tu taky hořelo :-(
8.8.2015 16:04 vložil doupovský vlk
Smutny pohled,u nás konečně teď začalo pršet tak snad to pomuže už nam tu taky hořelo :-(
8.8.2015 15:03 vložil bohuslav šeda
Tady Ty Vole je na místě to je neštěstí...
8.8.2015 12:50 vložil Jaroslav Novotný
Bohužel,ted to je na denním pořádku.Trocha neopatrnosti,k tomu stejný díl lidské blbosti a lhostejnosti a průser je na světě.Tady je to taky jak na Sahaře,strach si pomalu i zapálit doma na zahradě,v lese už vůbec né.Snad už to dostane rozum a trochu sprchne.Uvidíme.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.