17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 23.10.2015 22:15
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Ještě Kanada
Ještě Kanada
vloženo: 18.5.2014 08:38
autor: Děda z lesa

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ...
PÁR MÝCH NOŽŮ...
vloženo: 13.11.2017 05:42
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

na dreve
na dreve
vloženo: 19.5.2019 13:46
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363160 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tři rány z jednoho štontu.

vložil: Evžen II
vloženo: 8.2.2011 17:49
zobrazeno: 5002x
hodnocení: 55 hlasů



Komentáře:

12.2.2011 19:23 vložil Miroslav Horák
Přadku, Lovu Zdar!
11.2.2011 16:52 vložil petr marek
Lovu Zdar.Sen každého lovce na spol.lovu.
9.2.2011 21:12 vložil Adam Ďuga
Lovu zdar!kvalitní výkon:-D
9.2.2011 21:06 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Já osobně mám naháňky rád. Tři rány, 3 kusy - takovýchto dobrých střelců je málo. Lov a střelba tímto způsobem není jednoduchá, o to větší máte můj obdiv! I mně se podařilo na jedné z těchto společných akcí ulovit ve dvouch lečích na 5 ran 4 kusy černé, jednu ránu jsem chybil. Je to krásný pocit a neopakovatelný zážitek! Ještě jednou lovu zdar a bod!
9.2.2011 20:41 vložil Tomáš Machek
moc pěkná fotka a velké LOVU ZDAR!!!
9.2.2011 20:31 vložil Tomáš D.
Lovu zdar!
9.2.2011 15:38 vložil ing.Karel Rait
Bohužel mne svým komentářem předešel pan Vladimír Krasula. Přesto doplním pořekadlem : kdo má štěstí i ve snu se posere! V tomto případě to chce i dobrého střelce,jak vidno na fotce
9.2.2011 13:05 vložil ing.Karel Rait
Bohužel mne svým komentářem předešel pan Vladimír Krasula. Přesto doplním pořekadlem : kdo má štěstí i ve snu se posere! V tomto případě to chce i dobrého střelce,jak vidno na fotce
8.2.2011 21:47 vložil Vladimír Krasula
Když je střelec mistr, tak je i mistrovský úlovek. Lovu zdar.
8.2.2011 20:57 vložil Jan Kratochvíl
LOVU ZDAR.Jen tak dále!
8.2.2011 20:44 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar! Dneska se s těmi 3 roztrhl pytel! ;-) SUPER
8.2.2011 18:59 vložil Miroslav Klon
To jsou zážitky na celý život. LOVU ZDAR
8.2.2011 18:46 vložil Tomáš Doležálek
Lovu Zdar Evžene, kdybys takhle chodil na třídní srazy mezi kamarády a spolužáky, to by byla paráda...
8.2.2011 18:34 vložil Petr Dymáček
A Lovu zdar
8.2.2011 18:33 vložil Petr Dymáček
Nádhera to se to tak někomu podaří :-D Včera jsem mluvil s kamarádem který střílí semnou ve sdružení a akorád se mi postěžoval, že byl na 46 naháňce a pořád nic. Samozdřejmě já dobrák mu poslal toto foto aby věděl jak se to má dělat :-D
8.2.2011 18:24 vložil Petr Samek
Dobrej štont a patrně i střelec. Lovu !
8.2.2011 18:16 vložil Václav Stránský
šikovnej. lovu zdar.
8.2.2011 18:02 vložil vlastimil kubanik
LOVU ZDAR .parada
8.2.2011 17:51 vložil jirka hanys
Pěkní lončáci.Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.