17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen evropský
Jelen evropský
vloženo: 22.9.2019 21:15
autor: Tomáš Cibulka

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Nejsilnější jelen p.Váchala
Nejsilnější jelen p.Váchala
vloženo: 16.2.2017 08:57
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

vlk na uhynutom jelnovi
vlk na uhynutom jelnovi
vloženo: 8.3.2013 14:33
autor: Lukáš Rusko

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362890 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

VČEREJŠÍ - LETOŠNÍ PRVNÍ

Tohoto srnce se mi podařilo ulovit včera večer okolo 20.30h. Věděl jsem o něm již dříve, ale jeho teritorium byla asi 15 hektarová louka okolo řeky Orlice. Louka je řádně zarostlá travou převážně srhou a psárkou, místy i ostřicí a poskytuje srnčí zvěři ochranu a klid. Již několikrát letos brzy ráno či večer jsou se pokoušel srnce ulovit, ale buď mě zradila tráva při šoulání, nebo mi srnce odehnal starší srnec atd. Až včera se na mě usmálo štěstí a po "indiánsku" se mi podařilo srnce ulovit. Bylo to krůček po krůčku, místy po čtyřech a v leže...pak vydržet ve strnulé poloze a odolávat silným náletům dotěrných komárů...až se mi podařilo dostat se asi na 35 metrů. Srnec se zrovna pastvil v místech s nižší travou, a tak se mi podařilo ulovit jej. Od příštího týdne bych se chtěl již věnovat "svatebnímu" srnci. Začátkem července si budu brát jednu krásnou a tolerantní slečnu a máme ve sdružení možnost ulovit si kus na svatbu a tak bych chtěl našim hostům trochu zpříjemnit svatební raut. Budu-li úspěšný rád se s Vámi podělím o lov "svatebního" srnce. Jednoho staršího srnce již vyhlédnutého mám. Tak uvidíme zda mi bude Diana nakloněna tak jako včera večer. Lovu zdar !!!
vložil: Martin Moravec
vloženo: 1.6.2011 07:30
zobrazeno: 3634x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

2.6.2011 07:28 vložil Martin Moravec
Milane i vy všichni přátelé myslivci, děkuji za Vaše přání... Jo jo máte pravdu tolerance ve vztahu je důležitá. A při našem krásném koníčku někdy dost dost důležitá...ranní vstávání na srnce ve 4h, popůlnoční příchod z dosledu atd. Díky Vám všem - M.
1.6.2011 23:46 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Přeju Vám hodně štěstí ,lásky a at partnerce ta tolerance vydrží!!!
1.6.2011 19:52 vložil Milan Flora
Lovu zdar!!! Jednička určitě na svíčkovou, nebo na řízky a starší každopádně na guláš. To bude perfektní raut svatební. Martine hodně štěstí na společné cestě životem a doufám, že tvoje nastávající se přispůsobí naší nádherné zálibě a že Tě v ní bude podporovat. Ještě hodně štěstí oběma. Přeje Milan z Vysočiny.
1.6.2011 19:38 vložil Martin Moravec
K Lovu díky Vám všem.
1.6.2011 15:47 vložil Roman Erban
lovu zdar,přeji mnoho štěstí
1.6.2011 12:57 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar!
1.6.2011 09:44 vložil Fergus
Lovu Zdar a ať Vám to vyjde. :-)
1.6.2011 08:57 vložil Petr Volš
Lovu zdar, ať se daří i nadále!
1.6.2011 08:02 vložil Michal Filip
Lovu Zdar!!! Hezky popsán průběh lovu a srnce jste si určitě u našich patronů zasloužil.
1.6.2011 08:01 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar a samozřejmě také gratulace k blížícímu se sňatku :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.