17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

můj nej
můj nej
vloženo: 20.5.2012 06:29
autor: michal paleček

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pomocnice bez které bych to jistě ne zvládl.....:-)

vložil: René Hlaváč
vloženo: 18.8.2013 11:57
zobrazeno: 2693x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

28.8.2013 20:07 vložil Daniel Vyoral
Takové posedy jsou super díky tomu, že jsou mobilní. Člověk si je může přemístit ke kuřici, řepce, ochozům nebo prostě k místu kde obeznal zvěř, která mu tam začala chodit.
26.8.2013 17:46 vložil Hanka Němcová st.
To je ale šikovná pomocnice :-)))
21.8.2013 13:07 vložil Jiří Janda
Super !!!
20.8.2013 23:10 vložil Milan Flora
Paráda...1*
19.8.2013 10:00 vložil Roman Ščerba
Takové posedy stavím taky.Hlavně kvůli manipulaci,člověk nemusí otravovat čtyři lidi kvůli přestěhování.Jsou nejlepší k řepce a kukuřici.
18.8.2013 20:36 vložil Pavel Lhota
Mam 120kg a nebál by jsem si na ní sednout,myslím že jsou některé vysoke a je to daleko horší......
18.8.2013 20:19 vložil Zbyněk Oliva
1***
18.8.2013 18:39 vložil René Hlaváč
Pane Samek vážím skoro 90 kg a jak sem psal LEHKÁ a PŘENOSNÁ je určená teď ke kukuřicím a sedák je ve 160 cm nejsem žádný masař který musí střílet na km daleko a mě to stačí.Pokud bude te mít ještě nějakou CHYTROU PŘIPOMÍNKU tak prosím do pošty,aby jste tady neotravoval slušný myslivce.DĚKUJI VÁM.
18.8.2013 17:19 vložil Lubomír Prokeš
1****
18.8.2013 16:04 vložil Petr Samek
Dcerku máte krásnou, ale co jste to postavil ? Tomu se u nás řiká " z kopřiv plot ". Ale pokud vážíte do 50 kg a stačí Vám vidět přes angrešt, tak všechna čest !
18.8.2013 15:39 vložil Daniel Jahoda
Kvalitářka musí provézt výstupní kontrolu. 1****
18.8.2013 13:34 vložil Jaroslav Novotný
Bud rád,že ti alespoň někdo pomůže a baví jí to.
18.8.2013 13:18 vložil René Hlaváč
Díky Kamile,snad aspoň něco zdědí po tátovi lásku k přírodě která ji zatím v 6 letech dost přitahuje a zajímá ji vše co se v přírodě děje.
18.8.2013 13:17 vložil Václav Karmazín
1***
18.8.2013 13:03 vložil Kamil Plíšek
Dobrá práce a šikovná pomocnice 1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.