17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Štěstí občas sedne i na v...
Štěstí občas sedne i na v...
vloženo: 10.2.2019 15:50
autor: Petr Hruška

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Primestsky srnec

Přelom července a srpna je pro mne obdobím loveckých návštěv u přátel (podotýkám, že jde o neplaceny lov). Tohoto srnce mi dnes vpodvečer pomohl obeznal a ulovit kamarád v jeho revíru.

Dekuji Jiří a Lovu Zdar!

vložil: radek snabl
vloženo: 28.7.2019 21:56
zobrazeno: 7202x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

3.3.2020 13:04 vložil michal velecký
Lovu zdar!
5.8.2019 14:18 vložil Josef Hanzlík
Zaplať bůh,ne tvoje krajina a zaplať bůh,ne tvoje rodina.I moje rodina blbců je stokrát lepší,než ta tvoje.Blbko.
5.8.2019 10:37 vložil Josef Hanzlík
Vážená dámo,kážete vodu,pijete víno.Nechte tedy nás,ať jezdíme po té slavné D1,nechte tedy nás,ať rozchováváme tu mizernou srnčí zvěř po svém a neserte se nám do toho.Máte patrně patent na rozum ve všech oblastech lidské činnosti(alespoň podle toho,jak se ke všemu vyjadřujete),tak ho využívejte na slovenských webech.Máte u vás dobrou dálnici,tak si jezděte tam a nehodnoťte tu naší.To,jak tady provokujete,jak ješitně reagujete na každého,kdo si dovolí Vám nelézt do prdele,je vrchol drzosti a proto tedy u mě jste a vždycky budete jen pouhá slovenská blbka,i kdyby jste měla kolik vysokých škol.Revíry,zvěř a myslivost ve Slovenské republice jsou zatím ještě na dobré úrovni(ne Vaší zásluhou),tak si to udržujte a vylepšujte tam.Jak by asi reagovali Slováci,kdyby je tam kritizoval nějaký Čech,tak jako to předvádíte vy tady?Takže-jste provokatérská blbka.
3.8.2019 09:25 vložil Josef Hanzlík
Petře,máš to zbytečný,tu blbku nepřesvědčíš.Toho srnce je škoda,i kdyby mu bylo 6.Ale v každým spolku je to holt jinak.
1.8.2019 01:37 vložil Jaroslav Vlosovský
lovu zdar.
30.7.2019 20:01 vložil radek snabl
Mily pane Horacek, Souhlasim. Oba udaje jsem u fotografie vyplnil, proc se to nezobrazilo, nevim ....
30.7.2019 14:06 vložil Jan Horáček
Dobrý myslivec ví, že k úlovku srnce neoddělitelně patří údaj o věku (alespoň odhad) a také váha úlovku. Bez toho jsou všechny vložené fotky o ničem. Od věku se pak může odvíjet diskuze, zda to byl dobrý lov nebo "škoda ho". Dobrých myslivců je však potenku a tudíž veškeré diskuze, bez znalosti věku, jsou o ničem. Radku, uveď věk a můžeme se bavit. Lovu zdar.
30.7.2019 07:38 vložil Martin Medek
Horší je lidská závist;-)
29.7.2019 23:05 vložil Jiří Netík
Lovu zdar!
29.7.2019 18:00 vložil Pavel Charvát
Lovu zdar.
29.7.2019 14:22 vložil Martin Medek
Lovu zdar Škoda je pouze dobrého člověka
29.7.2019 12:46 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
29.7.2019 10:51 vložil H.J.
Lovu zdar.
29.7.2019 09:50 vložil Ivan Procházka
Dobrý,LOVU ZDAR,.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.