17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 19.10.2017 07:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

ukecaný šéf
ukecaný šéf
vloženo: 6.10.2017 19:25
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Kulový troják Merkel
Kulový troják Merkel
vloženo: 6.1.2019 03:40
autor: jan chadt

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760981 komentářů fotek (10 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362831 hlasování fotek (35 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Králík divoký

Dnes jsem lovil králíka divokého,je deštivo a tak jich moc venku nebylo až po pátem jsem vystřelil je vidět úlovek.
ZBRAŇ: 12 Bajkal
náboje:3 mmm SB Corona
vložil: Zbyněk Ivánek
vloženo: 28.12.2011 11:13
zobrazeno: 4763x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

24.1.2012 12:29 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, tak to je opravdu dnes už raritka :-)
4.1.2012 14:49 vložil Jiří Novák
Zdravím - je to až neuvěřitelné, že králík má více shlédnutí než dobrý jelen či kňour, důvody jsou všeobecně známé. Nedá mi to nevzpomenout - do r. 1997, kdy populaci téměř zlikvidoval králičí mor (myxomatóza přicházela v periodicky, králíci se přizpůzobovali) se v našem MS lovilo cca 800 ks ročně, v 70 letech 10x více...Posledním králičím mohykánům (a jejich chovatelům) zdar!
31.12.2011 22:31 vložil Patrik Dvořák
Zdravím , znám místo a člověka, který se v jedné lokalitě staral a pak je i lovil a i když přišla myxomatoza zase se mu stavy vrátily na vysokou ůroveň, bohužel byl vyhozen z MS a teď tam drobná není natož králíci.Lovu zdar
29.12.2011 11:24 vložil Josef Karaman
Lovu zdar
28.12.2011 22:38 vložil René Hlaváč
LOVU ZDAR! přesně jak píšou kolegové mixomatoza udělala své
28.12.2011 22:36 vložil Nožička Jiří
Ne mixomatoza, ale králičí mor!!!A tu populaci znám je na štěrkáči. Jinak lovu zdar a VELKÉ +.
28.12.2011 18:04 vložil Radim Melichárek
Veliká paráda,my jsme měli také pěknou kolonii,bohužel přišla mixomatoza a nemame nic.... :-(
28.12.2011 17:03 vložil pepa
Lovu zdar!To už je vzácnost.
28.12.2011 15:48 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar,tak to je paráda u nás také byli ale miksomatoza snimi zatočila asi tak jako všude jinde.
28.12.2011 15:25 vložil Zbyněk Ivánek
U nás ve Veselí nad Moravou máme na jednom místě životaschpnou populaci asi 60 až 80 ks a člen může za rok ulovit jen jednoho králíka,někdy ale vůbec podle počtu.Za rok ulovíme jen asi 7až 10 ks.Já naposledy ulovil před 2 léty do tombole na poslední leč.
28.12.2011 13:33 vložil Jiří Malý
Pane Ivánek Lovu zdar,to se dne už vůbec nevidí,kde je lovíte?
28.12.2011 12:48 vložil Josef Vršan
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.