17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Stříbrný srnec
Stříbrný srnec
vloženo: 13.11.2012 23:39
autor: Radomír KULANDA

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
vloženo: 28.10.2019 19:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Blesk

Tato kazatelna dostala název po zasažení bleskem,který rozštípal jednu stojku na třísky.Rači nedomyslet,když by někdo seděl pri bouřsce na čekané.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 18.10.2011 23:00
zobrazeno: 2380x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

27.10.2011 08:09 vložil Ing. Vlastimil Kothánek
Ješte pro doplnění, kurty jsou v údolí, z jedné strany je stráň s 20metrovými stromy a na vršku druhé je vedení vysokého napětí. Takže pravděpodobnost, že to uhodí dolu není ani minimální.
27.10.2011 08:07 vložil Ing. Vlastimil Kothánek
Mám s bouřkou taky dobrou příhodu.Jednou nás překvapila bouřka v létě na kurtech, šli jsme se schovat do přístřešku. Asi za deset minut uhodil blesk do přilehlé boudy, kde máme zázemí. Shořely tam rozvody el. Byla to obrovská šlupka až zaduněla země. Dva dny jsme všichni slyšeli pískání v uších. Ale loni v prosinci jsem zažil bouřku na sněhu a to jsme mazal domu, bylo to daleko horší, kdo zažil ví o čem mluvím.
21.10.2011 00:10 vložil František Mlčoch
No sranda to nebude,,,Ty vzrostlé stromy rozštípané na třísky jsou důkazem co to umí.Máme v úseku jeden posed s kovovým žebříkem/kolegu z něho bere čert/,když na něm sedím a začíná pršet, seberu se a mažu raději do chaty.Co kdyby náhodou...
20.10.2011 21:33 vložil Milan Flora
Chlapi to není žádná sranda ta bouřka, jsem dělal machra na kazatelně při bouřce a když to prasklo tak 80m ode mně, málem sem měl blato na hřišťu, ani jsem nevěděl, jak jsem byl rychle doma a musel jsem si dát na uklidněnou z toho šoku panáka. Druhej den jsem si byl prohlídnout tem trefenej smrk a byl pěkně rozštíplej akorát do kamen, jen nakrátit. Bouřku neradno dráždit, už su vyškolené do smrti ...
19.10.2011 20:18 vložil Jirka Němec
Už jednou plesklo vedle mě na 150m a málem jsem se po...l. A jak se vždy něco žene, mám nakázáno od maminy, okamžitě domůůůůůů. A tak to plním.
19.10.2011 19:56 vložil Miroslav Ročňák
Když se blíží buřina tak prchám.
19.10.2011 04:43 vložil Štefan
Neboj možná že by si prežil.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.