17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vychozený BOJOVNÍK
Vychozený BOJOVNÍK
vloženo: 15.12.2017 11:18
autor: Jaroslav Klemsa

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

PÉŤŮV RARIŤÁK.
PÉŤŮV RARIŤÁK.
vloženo: 2.10.2015 04:11
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Belgická Lancasterka ráže 20/70,Na žádost Jana Franka
Belgická Lancasterka ráže 20/70,Na žádost Jana Franka
vloženo: 9.5.2013 21:32
autor: František Mlčoch

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kouzelné ráno.

váha: 39 kg

Dne 3.7.2013 jsem vyšel na lov srnce. Na sedačku "V Účku" jsem si sedl těsně pře pátou ráno a asi po deseti minutách jsem za sedačkou uslyšel šustění listí, ve zmlazení buku, ze kterého vyšlo lišče. Samozřejmě jsem neváhal a škodnou jsem ulovil brokovou ránou. Po toto výstřelu a zrazení místa, jsem vzal lišče a přemístil jsem se na jinou sedačku "Pod Filipkou". Na této sedačce, která je na okraji holiny, jsem rovněž strávil cca deset minut a opt se ozvalo za seddačkou šustění listí. V mysli mi proběhlo, že by druhá liška, vzal jsem svého kulobroka a pomalu jsem se otáčel. V průzoru, na vzdálenost 25 metrů, mezi porosty, jsem spatřil dva lončáky. Jeden průzorem prošel a druhý se zastavil a tak jsem neváhal a po zamíření jsem lončáka ulovil. Průzorem proběhli další lončáci a tak jsem v rychlosti přebíjel. Než jsem přebil, zasažený lončák proběhl kolem žebříku sedačky a 15 m od ní již odkazoval. Ostatní lončáci, né v běhu, ale v klusu vyšli na lesní cestu vedle sedačky, kde se jeden zastavil. Byl sice pootočen šikmo, asi 20 od sedačky, ale neváhal jsem a znovu zamířil a vystřelil. Po výstřelu lončák odskočil do houštinky a odkazoval. S ulovenými lončáky mi pomohl můj bratr a vášnivý myslivec Ladislav Pilch a tímto mu ještě jednou chci poděkovat. K lovu jsem použil kulobrok Bajkal vzor Tajga s kulou ráží 7x57R a brokovou ráží 12x76 magnum, kdy broky používám na škodnou, výhradně o průměru 4 milimetrů, kdy tyto se mi osvědčily.
Naše honitba je lesní a horská, kdy výskyt černé zvěře není tak značný, přesto tento zážitek z lovu, pro mne zůstane nezapomenutelný, neboť tři úlovky za jedno ráno si myslím, že v mém případě se nebudou opakovat. Proto díky patři Dianě.
vložil: Bc. Robert Pilch
vloženo: 6.7.2013 13:18
zobrazeno: 4253x
hodnocení: 51 hlasů



Komentáře:

19.7.2013 21:45 vložil Bc. Robert Pilch
Všem děkuji a odpovídám, zdar!
8.7.2013 23:07 vložil ales poloczek
Lovu zdar!:-)
8.7.2013 11:55 vložil Tomáš Z.
Lovu zdar.
8.7.2013 10:02 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!Dobrý výřad po brzkém vstávání.
8.7.2013 00:03 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
7.7.2013 14:58 vložil Pilch Ladislav
LOVU ZDAR!!!
7.7.2013 13:52 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
7.7.2013 12:24 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
7.7.2013 07:49 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar!
7.7.2013 06:12 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
6.7.2013 23:59 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar, vydařené ráno.
6.7.2013 22:48 vložil micinka
lovu zdar!1*
6.7.2013 22:46 vložil Vojtěch Bednařík
Lovu zdar ;)
6.7.2013 20:15 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
6.7.2013 19:19 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
6.7.2013 18:43 vložil JIŘÍ ŠEBESTA
Lovu zdar
6.7.2013 18:38 vložil Lubomír Mrázek
Super to bych chtel jednou zazit,Lovu zdar.
6.7.2013 18:19 vložil Jaroslav Novotný
Když Diana s Hubertem přejí tak se povede i takový lov,jako se povedl tobě.A já Ti k tomu přeji velké LOVU ZDAR!!!!!
6.7.2013 18:06 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!!
6.7.2013 17:21 vložil Milan Ječný
Dobrý,lovu zdar.
6.7.2013 17:04 vložil Petr Waclawek
Lovu Zdar. Kdyš se daří, tak se daří.
6.7.2013 17:00 vložil Milan Flora
Lovu Zdar!
6.7.2013 14:28 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar!
6.7.2013 14:07 vložil petr husman
Pěkný výřad upřimné lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.