17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Trojnohý kan
Trojnohý kan
vloženo: 7.2.2014 12:06
autor: Kanina Lubomír

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kormorán 3

V mladém kormoránovi jsem nalezl spoustu drobných rybek. Jak je vidět dokáže ulovit i okouna.
vložil: Václav Myslivec
vloženo: 3.1.2011 14:54
zobrazeno: 2686x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

6.1.2011 21:01 vložil Václav Myslivec
Dnes na internetu popisovali problémy s kormorány v Plzni. Začíná to být celorepublikový problém a i ochranáři přiznali ,že si s tím nevědí rady. Možná , že se řešení dočkáme. Ale to není jen kormorán.
6.1.2011 20:42 vložil Jiří Hlinka
D.D.:Jenže liška se loví celý rok a kuna má taky dobu lovu.Až se kormorán bude lovit celoročně, pak již bude netřeba takovýchto fotek!!!
4.1.2011 21:03 vložil Václav Myslivec
Dane , nemysli si ,že mám radost se hrabat v žalůdku kormorána. Ale chtěl jse poukázat na to, že v době nouze veškeré zvěře , právě kormorán prožívá neuvěřitelné hody. Zatím jsem se nesetkal s tím,že by měl některý prázdný žalůdek. Sám jsem velmi překvapen ,jaké množství ryb dokáže ulovit i v zimě a myslím ,že tohle málo kdo ví. Nejsem rybář ,ale vím ,že z Labe se stává mrtvá voda .Dřív kdysi hojné vodní ptactvo z jeho povodí kvapem mizí ,protože je vážně narušen jeho ekosystém. Vodní dravci, převážně sumci nemají přirozenou potravu a loví ptactvo na hladině.Mrzí mě, že si to asi špatně pochopil.
4.1.2011 19:05 vložil Jan Procházka
Pane Donaťáku Venca zde chtěl jen ukázat kolik ryb je schpen ulovit jeden kormorán je pravda,že jsme myslivci ale v zájmu toho aby jsme v našich řekách a rybnících měli vůbec nějakou rybu musím tyhle nenažrance lovit práv mi myslivci a ne rybáři.A děláme tím velkou službu přírodě.Co pak mají žrát například ledňáčci když kormoráni vše vyloví?
4.1.2011 08:41 vložil Daniel Donaťák
Nechápu proč mě tak oslovuješ? My jsme zaprvé myslivci a né rybáři a zadruhé, tu asi začnem dělat rozbory žaludku veškeré ulovené zvěře.
3.1.2011 21:09 vložil Pavel Beran
Dany, ty si vůl :)
3.1.2011 20:32 vložil Daniel Donaťák
Asi začnu kuchat lišky ,kuny atd. Kormorán je rybožravý pták,tak co by jste v jeho žaludku asi tak očekávali. Kukuřici ???
3.1.2011 18:30 vložil Josef Malaník
tyhle všechny fotky aby viděli hlavně ochranáři, ať vidí co ty ... dělají
3.1.2011 18:01 vložil pavel baxa
Davam hlas za mrtveho kormorana.Je to desny co sezere ryb.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.