17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitální
Kapitální
vloženo: 26.9.2012 22:53
autor: Kamil Kolb

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Jedna společná :)
Jedna společná :)
vloženo: 10.5.2014 08:37
autor: Lubomír Becha ml.

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

K jubileu
K jubileu
vloženo: 10.4.2014 22:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Rytina
Rytina
vloženo: 5.1.2018 16:03
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kamarádovo úspěšné norování

Toto je výsledek dvouhodinového norování.
vložil: Aleš Hrdina
vloženo: 4.11.2011 21:48
zobrazeno: 4112x
hodnocení: 53 hlasů



Komentáře:

9.11.2011 19:16 vložil Milda Hájek
Ahoj Aleši , pozdravuj Hubálkovic kluky a všem LOVU ZDAR!!! Miloš
6.11.2011 21:49 vložil Jirka Hyvnar
Krásná práce, upřímné Lovu zdar! Vím ještě o jedné kvalitní chovné stanici hladkosrtých foxteriérů na Severní moravě, a to chovná stanice "Od Hombreho" ...
6.11.2011 19:28 vložil Pavel Trnka
LOVU ZDAR! Parádní práce, jen takových norníků víc.Dva jsem na výřadu už měl , ale 4 ?Klobouk dolu, to je nářez.
6.11.2011 19:02 vložil Luboš Pícha
PARADA LOVU ZDAR
6.11.2011 12:27 vložil Jan Aubus
je jen škoda, že taková stanice, kde psi ještě umí nemá větší prezentaci, nejvíce prezentované stanice jsou s výstavákama, což je škoda...
6.11.2011 12:23 vložil Jan Aubus
paráda, tak konečně se objevují i jiní foxi, kteří umí pod zemí...
6.11.2011 12:17 vložil PRO HUNTING, s.r.o
Lovu zdar!
6.11.2011 10:33 vložil Aleš Hrdina
Pane Aubus tak s Foxlama, byl Tomáš Hubálek, který má chovnou stanici z Lojzova dolu.
6.11.2011 10:27 vložil Radek Przybyla
Lovu Zdar!!! opravdu vydařená norovačka
6.11.2011 10:19 vložil tomas baca
tak to je super přeji lovu
6.11.2011 09:26 vložil Antonín Pavelka
To se jen tak nevidí.Úpřímné LOVU ZDAR!!!
6.11.2011 09:12 vložil Josef Šafránek
Lovu zdar!
6.11.2011 09:12 vložil Josef Šafránek
Lovu zdar!
5.11.2011 19:58 vložil Jan Aubus
Lovu zdar, mohu se optat, kdo byl s foxteriérama.. neznám moc foxů, kteří takhle makají.. napadá mě jenom Petr Demel?
5.11.2011 18:53 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!!
5.11.2011 10:31 vložil František Zapalač
Lovu zdar !!!!!! 1*
5.11.2011 09:35 vložil Michael Brož
Lovu zdar!!!
5.11.2011 08:57 vložil Michal Filip
Famózní výřad, Lovu Zdar!!!
5.11.2011 08:57 vložil Aleš Hrdina
Norování proběhlo v přírodních norách a zůčastnily se dva Foxteriéři a jedna Jaga.
5.11.2011 08:56 vložil Aleš Hrdina
Norování proběhlo v přírodních norách a zůčastnily se dva Foxteriéři a jedna Jaga.
5.11.2011 08:49 vložil František Mlčoch
Veliké Lovu Zdar!Mnozí z kolegů takové množství jezevců ani neuvidí,natož aby je ulovili!Smekám....
5.11.2011 08:47 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar!Parádní výřad.
5.11.2011 07:04 vložil Jiří Baďura
LOVU ZDAR!to je pěkný výřad.V umělých nebo přírodních norách.
5.11.2011 07:02 vložil Erika Doležalová
Tak to je pěkný výřad! Kamarádovi Lovu zdar! S jakými psy bylo norováno?
5.11.2011 04:36 vložil Milan Flora
Klobouk dolů za takový výřad. Lovu ZDAR!!!
5.11.2011 00:26 vložil Josef Malaník
tak to je masakr, Lovu zdar, Diana i Hubart byli při vás.
4.11.2011 23:41 vložil Miroslav Ročňák
LOVU ZDAR!!To je pěkný.
4.11.2011 22:40 vložil Aleš Hrdina
Nornici dopadly ok.Pro Aleše: fena a dva mladí v jedné noře a pes v druhé.
4.11.2011 22:34 vložil ales poloczek
Lovu zdar!To byli všichni v jedné noře? :)
4.11.2011 22:08 vložil Pavel Beran
Na 2 hodiny to je super výsledek Lovu

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.