17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen
Jelen
vloženo: 26.9.2020 19:26
autor: Matyáš Marteček

úlovky (svět)

Jelen Polsko 2011
Jelen Polsko 2011
vloženo: 16.2.2012 19:58
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

životní srnec
životní srnec
vloženo: 22.5.2017 19:26
autor: Zuzana wimmerova

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363159 hlasování fotek (82 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Blesk

Tato kazatelna dostala název po zasažení bleskem,který rozštípal jednu stojku na třísky.Rači nedomyslet,když by někdo seděl pri bouřsce na čekané.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 18.10.2011 23:00
zobrazeno: 2385x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

27.10.2011 08:09 vložil Ing. Vlastimil Kothánek
Ješte pro doplnění, kurty jsou v údolí, z jedné strany je stráň s 20metrovými stromy a na vršku druhé je vedení vysokého napětí. Takže pravděpodobnost, že to uhodí dolu není ani minimální.
27.10.2011 08:07 vložil Ing. Vlastimil Kothánek
Mám s bouřkou taky dobrou příhodu.Jednou nás překvapila bouřka v létě na kurtech, šli jsme se schovat do přístřešku. Asi za deset minut uhodil blesk do přilehlé boudy, kde máme zázemí. Shořely tam rozvody el. Byla to obrovská šlupka až zaduněla země. Dva dny jsme všichni slyšeli pískání v uších. Ale loni v prosinci jsem zažil bouřku na sněhu a to jsme mazal domu, bylo to daleko horší, kdo zažil ví o čem mluvím.
21.10.2011 00:10 vložil František Mlčoch
No sranda to nebude,,,Ty vzrostlé stromy rozštípané na třísky jsou důkazem co to umí.Máme v úseku jeden posed s kovovým žebříkem/kolegu z něho bere čert/,když na něm sedím a začíná pršet, seberu se a mažu raději do chaty.Co kdyby náhodou...
20.10.2011 21:33 vložil Milan Flora
Chlapi to není žádná sranda ta bouřka, jsem dělal machra na kazatelně při bouřce a když to prasklo tak 80m ode mně, málem sem měl blato na hřišťu, ani jsem nevěděl, jak jsem byl rychle doma a musel jsem si dát na uklidněnou z toho šoku panáka. Druhej den jsem si byl prohlídnout tem trefenej smrk a byl pěkně rozštíplej akorát do kamen, jen nakrátit. Bouřku neradno dráždit, už su vyškolené do smrti ...
19.10.2011 20:18 vložil Jirka Němec
Už jednou plesklo vedle mě na 150m a málem jsem se po...l. A jak se vždy něco žene, mám nakázáno od maminy, okamžitě domůůůůůů. A tak to plním.
19.10.2011 19:56 vložil Miroslav Ročňák
Když se blíží buřina tak prchám.
19.10.2011 04:43 vložil Štefan
Neboj možná že by si prežil.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.