17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Z  nástřelu
Z nástřelu
vloženo: 1.3.2012 11:35
autor: chasse

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Kmotřičky  ...+1
Kmotřičky ...+1
vloženo: 23.2.2012 21:53
autor: Vít Hlavica

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Na újedi 1
Na újedi 1
vloženo: 26.10.2017 19:09
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

vzpomínka na jaro

dva dny před lovem měl ještě jednu výsadu, rostenou do středu k druhému parůžku, netuším jak to ulomil..
vložil: Roman Šima
vloženo: 11.1.2011 18:37
zobrazeno: 3521x
hodnocení: 49 hlasů



Komentáře:

12.1.2011 07:35 vložil jiří janek
Velice zdařilé foto,blahopřeji lovu zdar.
11.1.2011 21:21 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Povedená fotka.
11.1.2011 20:59 vložil tomanek juraj
dakujem a vela polovnickych uspechov.lovu zdar
11.1.2011 20:40 vložil Roman Šima
ano, dokáže to upravit průměrný puškař, jen to chce vědět jak. když jsem ji koupil, druhá rána chodila 20 cm nad a 10 cm do strany, po úpravě přesná, na 100 metrů soustřel do 5 cm, trefil jsem i krabičku od zápalek
11.1.2011 20:36 vložil Roman Šima
ano, dokáže to upravit průměrný puškař, jen to chce vědět jak. když jsem ji koupil, druhá rána chodila 20 cm nad a 10 cm do strany, po úpravě přesná, na 100 metrů soustřel do 5 cm, trefil jsem i krabičku od zápalek
11.1.2011 20:32 vložil Roman Šima
ano, dokáže to upravit průměrný puškař, jen to chce vědět jak. když jsem ji koupil, druhá rána chodila 20 cm nad a 10 cm do strany, po úpravě přesná, na 100 metrů soustřel do 5 cm, trefil jsem i krabičku od zápalek
11.1.2011 20:18 vložil tomanek juraj
ani ja hoci recenzie su na ne strasne upravu vam robili v puskarskej dielni?
11.1.2011 20:01 vložil Roman Šima
nedám na ni dopustit, super šoulačková flinta, lehoučká a po lehké úpravě velmi přesná. stačí poladit spoušť, osazení a nejdůležitější ústí hlavně, rusáci je dělají vyosené. střílím Normou Vulkan .308W a letos srnče na 240 metrů, je to opravdu přesné po té úpravě
11.1.2011 19:53 vložil tomanek juraj
ak sa nemylim zbran je iz 18 ako ste s nou spokojny
11.1.2011 18:55 vložil Petr Staněk
Lovu zdar, krásná trofej.
11.1.2011 18:46 vložil Roman Šima
Lovu dík, asi 3 roky, viděl jsem ho 3x, ale vždy na šoulačce se psem a nebyl jsem si jistý jestli to není nepravidelný šesterák, když jsem ho našoulal po třetí na 40 metrů, tak už sem si jistý byl, ale zase už chyběla výsada :-)
11.1.2011 18:42 vložil Radek Švarc
Lovu zdar, můžu se zeptat na stáří?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.