17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Slovensko 2014
Slovensko 2014
vloženo: 13.1.2015 10:49
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Hotová trofej
Hotová trofej
vloženo: 2.8.2020 10:56
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

u kořisti 3
u kořisti 3
vloženo: 30.3.2013 11:06
autor: Marek Drha

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363107 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Královské seskupení

Pří dokončování a sušení.
vložil: rene gabriel
vloženo: 2.4.2013 22:02
zobrazeno: 2914x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

11.4.2013 17:44 vložil Andrea
p. Studýnka: Respektuji Váš názor... Někdo má rád vdolky, jinej zaze holky :o)
11.4.2013 13:15 vložil Jiří Studýnka
Člověk nemusí být odborník aby dokázal rozpoznat ne moc podařenou práci!
10.4.2013 20:52 vložil Andrea
p. Studýnka: To určitě udělám!!!... abych byla takový "odborník" jako vy! Jo a pokud se budem bavit o inspiraci... tak tu já mám na rozdávání, tak si o kousek napište, pro Vás budu mít vzorek zdarma! :o) Krásný jarní den
9.4.2013 20:59 vložil Jiří Studýnka
Tak k vám bych si králováka určitě k preparaci nedal a zřejmě ani nic jiného...Mrkněte na preparáty pana Šlapanského, pro inspiraci. A doporučoval bych to i slečně/paní Andree!!!
4.4.2013 08:59 vložil Andrea
Pane Lengyel: respektuji samozřejmě, že se někomu nelíbí, mě se kolikrát taky preparát nelíbí a dám to najevo. Ale pokud někdo CÍLENĚ pomlouvá a zjevně neumí ani zvířátka poznat, tak ano pak je to u mě B*B, a jeho příspěvkům se vždy ráda zasměju. Krásný sněžný den.
3.4.2013 20:06 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale Paní(slečno) Andreo,mě se to také líbí tak jako Vám,neznamená to ale,že se bude líbit všem,tedy Vaše výrazy jako"Blb",se nehodí,vzlášť pro Vás jako ženu,již vůbec ne....Mě to k smíchu nepřijde
3.4.2013 12:02 vložil Richard Kronika
Rene dobrá práce jen tak dál.A pan Waiser to je dobrej šprýmař.Aspoň se tu trochu zasmějeme.....
3.4.2013 11:05 vložil rene gabriel
Mos děkuji,člověk jen informativně něco sem vloží a pak se ještě zasmněje,supr, děkuji.:-DD
3.4.2013 10:16 vložil Andrea
Waiser: Jááááj pan "odborník" podruhé??? Už minule jsem byla fascinována vašimi "znalostmi" a teď jste opět nezklamal.... zase jste vykouzlil úsměv na mé tváři!!!! Díky, komentujte častěji, sice budete vypadat jako blb, ale já se ráda směju!
3.4.2013 09:52 vložil Imrich Waiser
Můj názor ti ptáci mají nějak vykloubená křídla. Je to foceno sice zdálky, ale zblízka by to hezký dojem asi neudělalo.Mě se to nelíbi to je ale každého názor.
3.4.2013 00:11 vložil jirku ludek
Vase zpracovani trofeji je famozni a velmi napadite opravdu krasne práce..jakmile bude trofej obratim se na vas..davam za1 a cest vasi praci Rene :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.