17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpomínka pár let zpátky
Vzpomínka pár let zpátky
vloženo: 29.11.2012 18:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Zásobník na zápalky
Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ze šoulačky, bratrance.....

vložil: marcela boulova
vloženo: 16.8.2011 21:27
zobrazeno: 3408x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

19.8.2011 22:21 vložil Jiří Lengyel,starší
Jirko,již nepíši pane Jáchim,to je slovo"do pranice",jsi první,kdo uznal veřejně svoji chybu.Mám radost o to větší,že jsi mladý myslivec a že se snažíš se ještě něčemu přiučit.Věř,že většina z nás,kteří měli i negativní připomínky,to mysleli většinou dobře,naše myslivost prochází složitým obdobím,proto tím více bychom měli alespoň dbát na dodržování českých mysliveckých tradic.Sám vidíš na těchto stránkách,že někoho již obtěžuje-pravý bok-levý bok,zálomek-úlomek.Myslivcem se nikdo nestane tím,že složí zkoušky,myslivec se učí celý život(pokud chce)Lovcem se člověk stane snadno,střílet se naučí také,ale Myslivec,to je již slovo,škoda,že někteří z nás již vše ví a všude byli a potom i dobře myšlené připomínky si berou jako,div ne jako útok na svoji osobu.Nemělo by přeci cenu,abychom nekriticky stále jen psali od zhora dolů-Lovu zdar,jen tak dál.Já sám se velice rád podívám na úlovky,pokud jsou"na výši",a věř,že nezávidím,nalovil jsem se tolik,že závist je mě cizí.Přeji Ti,abys svůj myslivecký život prožil v radosti,přeji vše dobré....
19.8.2011 20:36 vložil marcela boulova
dobry den pane Lengyel , omlouvam se vsem sem začatečník , dám na vase slova a priste se budu snazit dat lepsi fota :D
18.8.2011 23:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Tak pane Jáchym,viděl jsem zde již několik stovek fotografií,ale Vaše,to je něco nevídaného.Vám totiž nic neříkají myslivecké tradice a vše co k nim patří,není nic platné,že máte přímluvce,který Vaše fopa omlouvá vším možným.Navíc,ještě neuznáte výhrady kolegů,své hrubé nedostatky si sám zdůvodníte-jsou to rejpalci.Víte,každý může chybovat,je to lidské,ale dát sem tři fotky a jedna horší než druhá....polepšete se
18.8.2011 21:43 vložil marcela boulova
vy ste opravdu rejpalci!!! na dvorku můžeš našoulat možná tak ty prase :D
17.8.2011 12:43 vložil Jiří Břeň
Kam ta naše Myslivost spěje? To ho bratranec našoulal na dvorku? Myslivecké tradice ,a vůbec pocta ulovené zvěři ??? Jinak Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.