17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 19.10.2017 07:56
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

Dnešní oslava sv. Huberta.
Dnešní oslava sv. Huberta.
vloženo: 4.11.2017 17:44
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Brno Super
Brno Super
vloženo: 27.2.2012 21:59
autor: Trlifaj Vladimír

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Ze včerejšího tisku

Udávat se musí:( Pokud onen myslivec navštěvuje tyto stránky, přeju mu vše nej a pevné zdraví do Nového roku. A nad "fajn" sousedy se povznést a zbytečně se s nima nenervovat.
vložil: Jiří Šikl
vloženo: 29.12.2020 11:57
zobrazeno: 2949x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

31.12.2020 08:50 vložil Pavel Štěrba
Jméno a fotografie dotyčné krávoslepice, co toho myslivce udala, by se měly na sídlišti vyvěsit i s dodatkem, že právě ona udávala své spoluobčany za nenošení roušek
29.12.2020 19:44 vložil Roman Macho
Učiněný horor. Chudáci sousedi. Ach jo.
29.12.2020 19:08 vložil Michal Conkar
Takto to dopadne, keď ľudia, ktorí nemajú výchovu, vychovávajú deti. Nevyužili jedinečnú príležitosť nadviazať normálny kontakt medzi deťmi a poľovníkom, ktorý by im určite na ich zvedavé otázky dal poučné odpovede. Ten pán, ktorý sa bojí nákazy od zvyškov krvi, nech si vydezinfikuje nohy v tých "sterilných"a voňavých pozostatkoch, ktoré na trávniku zanechali havkajúci miláčikovia pri venčení. Určite ich tam je všade dosť.
29.12.2020 18:58 vložil Antonín Polách
V práci nám jednou vběhl na dílnu zajíc.Měli jsme v podlaze otevřenou šachtu od topení,kde byli na potrubí šoupáky.Zajíc tam skočil tak nešťastně.že se zavadil zadním během za loukoť šoupákového kolečka,a běh si zlomil.Tak jsem ho vyprostil ,dal mu záraz,a ve futrách dílny ho stáhl.Kolega soustružník když to viděl,zastavil soustruh,a utekl.
29.12.2020 18:03 vložil tomáš pátek
To je jenom závist nic víc. Hlavně že děcka doma čučí na telku na filmy kde musí zabít minimálně 2 lidi jinak to nemá úspěch a to je v pohodě, a pak dělají aféru z něčeho co je přirozené už z dávné historie kdy člověk začal lovit.
29.12.2020 17:48 vložil Jaroslav Hrabinec
Co ti lidi dneska řeší ... neuvěřitelné.
29.12.2020 16:32 vložil Jiří Netík
Lepší stáhnout divočáka, než kdyby se na klepadle myslivec oběsil. 1****
29.12.2020 14:36 vložil Jiří Zábran
1*****
29.12.2020 13:31 vložil Jaroslav Tatalák
Nedej bože,aby to neviděly děti! Mohly by mít šok z toho ,co pro nás byvávalo zábavou.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.