17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2018 Lubica SR
Říje 2018 Lubica SR
vloženo: 24.9.2018 22:17
autor: ggg

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

K jubileu
K jubileu
vloženo: 10.4.2014 22:35
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

akát 41 x 29 cm
akát 41 x 29 cm
vloženo: 18.1.2017 15:30
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když vezme pilu do ruky profesionál:)))

I to se někdy stane...:)
vložil: Čuřík David
vloženo: 9.12.2015 14:57
zobrazeno: 3404x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

12.12.2015 15:14 vložil Jaroslav Novotný
Nedořez jsem měl dobrej,skoro 5 čísel,chyba byla v tom,že jsem pozdě klínoval a pomohl mi trochu i kamarád větřík.Ale jinak,než jsem potřeboval.Prostě moje blbost.
11.12.2015 15:32 vložil Jaroslav Novotný
Smůla pane Straka,nemám žádný kurz,ale lesácké učiliště,takže dřevař jsem vyučený.Někdy se tohle prostě stane.
11.12.2015 09:24 vložil Ladislav Straka
Asi jste byl ve stejném kurzu :o) https://www.facebook.com/peter.lovgren.5/videos/698401340257727/
10.12.2015 22:36 vložil Tomáš Palička
Jo jo třeba takhle nedořez,ale nesmíš ho přeříznout pak je to v pr.... buď rád že žiješ a nepokoušej osud.
10.12.2015 19:14 vložil Jaroslav Novotný
Bohužel,i toto se stává.Posed jsem měl za sebou cca na vzdálenost poloviny káceného smrku a nic nenasvědčovalo tomu,že z něho budou ve zlomku vteřiny třísky na topení.Při dořezávání se mi strom doslova otočil jak na pětníku a už s tím nešlo nic dělat.Šel na druhou stranu,než jsem chtěl a nepomohly ani klíny.Možná,pokud bych klínoval dřív,tak se to nestalo.Holt,chyba se někdy vloudí.
10.12.2015 07:30 vložil Ellhenický Petr
Vladimíre, Tvé myšlenkové pochody jdou nějak mimo. Nevím na co takto reaguješ.
10.12.2015 01:13 vložil Vladimír Koštejn
Seru na to .Mně to je jedno.
9.12.2015 20:25 vložil Čuřík David
Vladimíre, u jiných fotek Vám to kolegové myslivci napsali snad dost jasně.. Bohužel to kamarádovi spadlo tak, jak nemělo… Kdo nic nedělá, nic nezkazí! Ty zkus odložit to své kolo, fotoaparát a vzít do ruky Pravidla českého pravopisu!! A moje fotky prosím nekomentuj!! Děkuji. „PS“ na posed si shodil strom majitel lesa i posedu…
9.12.2015 16:47 vložil Ellhenický Petr
A je to, přímo na kolík:-)
9.12.2015 16:42 vložil Vladimír Koštejn
Jak koukám na fotku.Tak pilou to asi nebude.Spíše to někdo svalil.Nějaký nepřítel.
9.12.2015 15:04 vložil Čuřík David
Tož, takhle se kácí duby okolo Brna viď, Vlasto..??:) Tohle máš za sto..:)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.