17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zivotny
Zivotny
vloženo: 25.9.2012 19:37
autor: jano k

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Foceno v Kanade

Tohle je 30kg macek vedle VMO. Dokazou dobre vyrust. :)
vložil: Zdenek Mares
vloženo: 21.6.2020 03:14
zobrazeno: 2441x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

21.6.2020 20:04 vložil Ladislav Bodi
Lovu zdar 1****
21.6.2020 18:58 vložil Zdenek Mares
Lapena byla v Conibear 330. To je past co se nejvic pouziva. Nejlepe je chytat pod ledem v lednu. To je ovsem hodne sekani ledu. Pri -30 je za jednu noc asi 10cm. Nejjednodusi je chytat na jare, Kdyz sleze led. Kozesina je stale 90 procent kvalita. Bohuzel dnes ceny bobri kozesiny ani nezaplati benzin to ovsem neznamena, ze kozich je levnej. Jen na tom lovci kozesin nevydelaji, ostatni ano. Kamarad ted ma jit odchytat na jednen usek reky asi 50 bobru co delaji skody. V tuhle rocni dobu bohuzel je kozesina na nic, tak je to skoda. Zaplati mu za odchyt, tak tam pujde. Bohuzel musi ven. Pane Netlik. Ja se podivam, jestli neco mam. Ja si to nenechavam a vetsinou dam po stahnuti lidem, co radi lovi medvedy. Je to nejlepsi navnada. Zakopal jsem pred par roku nejake lebky do mraveniste, za rok vykopal a dal do krabice a jeste neocistil. Myslim, ze tam bobri lebka je tak to muzu ocistit a vyfotit. Kam Vam muzu fotku poslal? Zajima vas nejaky detail ? Pokud by z teto lebky nic nebylo, tak muzu neco schovat v zime a na jare Kdyz je budu lovit.
21.6.2020 15:12 vložil Jiří Netík
Kamarád který pracoval v Kanadě, tam ulovil bobra a slíbil mně foto, bohužel náhle zemřel. Jestli můžu poprosit o foto lebky bobra kanadského. Děkuji.O bobry se zajímám víc jak 20 let. Polesí Soutok bylo první v republice, které uplatňovalo škody bobrem. V jednom roce škoda dosáhla 10 miliónu Kč. 1****
21.6.2020 14:59 vložil Vlasta Szo"keová
Lovu zdar 1***
21.6.2020 10:51 vložil tomáš pátek
Lovu zdar, tak to je pěkná myška jak je lapená.
21.6.2020 10:48 vložil Jindřiška Padalíková
Macek! 1***
21.6.2020 08:19 vložil Roman Macho
Lovu zdar...
21.6.2020 07:25 vložil Josef Balat
1***Lovu zdar !
21.6.2020 05:56 vložil Jiří Stránský
To je pořádný hlodavec :-) Lovu zdar 1***
21.6.2020 05:44 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar . 1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.