17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitální...
Kapitální...
vloženo: 5.2.2014 19:09
autor: Jagdforest

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363211 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Čtyřletý vidlak

Psal mi kamarád, že prý dle zdejších stránek lovim jenom sesteraky a že by byl rád, kdybych přijal pozvání na tohoto srnce.

Děkuju moc za pozvání!!

Ješte dodám maličkost, pokud jde o lov v mem revíru, (i) tak jsem první rok po získání zcela "vymlacene" honitby odmítl zvěř lovit, neboť existovala zákonná překážka lovu - zvěř pod minimálním stavem, myslím, že jsem jediný, kdo takto historicky vůči L CR postupoval, aby dal revír dohromady... a (ii) na jednoho srnce v lese zpravidla potřebuji 10 trihodinovych vychazek, protože se musím dostat na cca 20m a srnce obeznat ...

Takže až tady zase někdo bude bez znalosti věci plkat o tom, zda někdo lovi srnce na potkání, měl by si alespoň ověřit fakta.

4 roky, 15 kg, cca 150 m, obeznaval domácí myslivec

Lovu Zdar!
vložil: radek snabl
vloženo: 8.8.2019 22:14
zobrazeno: 6727x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

11.8.2019 22:43 vložil Jan Horáček
Nesleduji pravidelně příspěvky Radka Snabla, ale oceňuji např. příspěvek Rona Gordona. To sedí. Lovu zdar.
10.8.2019 00:22 vložil Pavel Štěrba
Neberte to tak dramaticky Gordone,"Kdo je stále moudrý, má smutný život!" (F. M. Arouet). Osobně musím ale podotknout, že "myslivost" pana Snabla je skutečnou kuriozitou, muflony dává na 400, k srnci se potřebuje dostat na 20 metrů a trvá mu to 30 hodin:-) Ale co pane Snable, obohacujte nás tu dál, svět patří těm, co se neposerou.
9.8.2019 23:22 vložil Ron Gordon
Omlouvám se za překlep -( Voltaire).
9.8.2019 22:58 vložil Ron Gordon
Pánové, já se Vám divím, že vůbec na toto individuum reagujete, co příspěvek to "perla". " Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého! " (Voltaite)
9.8.2019 13:28 vložil Karel myslivec
Lovu zdar. Nevím co máte proti panu Snablovi. Neznám ho, ale zdá se mi že panu Bočkovi a panu Zmeškalovi asi něco strašného provedl. Přečetl jsem si pár jeho příspěvků a s pravidly pro odstřel srnců se zcela ztotožňuji. Ročky a dvouleté prostě nalovim. A kdo se chlubí tím že jich střelí ročně 10, jen dokazuje že zanedbává lov holé,a že celkový chov nikam neposunul.
9.8.2019 09:19 vložil radek snabl
Mimochodem, když už citujete pana Wericha, tak ten krom jiných chodil na hony do revíru, kde byl hospodar můj děda, byl bych teda hodně opatrný v hodnocení, kdo je nebo byl dobrý myslivec :-))))) Lovu Zdar!
9.8.2019 07:20 vložil radek snabl
Jaroslave, nabízím sázku. Napíši Vám povolenou na srnce a prosím, pojďte mi ukázat, jak v lese s hasivkou 1,3m plus to jde jinak ...
9.8.2019 06:50 vložil jaroslav suchochleb
strašně se mi líbí slova pana Wericha. Cituji: "už od pravěku se člověk učil lovit, né vraždit a jen volové si to pletou." .........nezlobte se, ale tohle je k smíchu a opět cituji Vaše slova... protože se musím dostat na cca 20m a srnce obeznat ...
8.8.2019 22:16 vložil Roman Macho
Lovu zdar..

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.