17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Moje letošní raritka
Moje letošní raritka
vloženo: 17.7.2014 07:08
autor: Arnošt Bárta

úlovky (svět)

Antilopa
Antilopa
vloženo: 20.4.2020 20:20
autor: Zdenek Mares

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

Černá zvěř
Černá zvěř
vloženo: 24.1.2018 06:28
autor: Josef Vršan

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

První liška

Dnes ráno jsem si jako každý den nařídil budík na 6:45. Vzbudil jsem se, ale když jsem se podíval ven, mrazík mi říkal ať se raději vrátím do postele. Ulehl jsem, ale už se mi nechtělo spát, tak jsem se přeci jen donutil, jít se obléknout a vyrazit na šoulačku. Po cestě jsem viděl pouze jednu srnu a tak jsem byl skleslý, že jsem opravdu mohl raději zůstat doma. Při zpáteční cestě se mi náhle na louce zjevila liška. Zajímala se o lov a tak jsem měl čas ji vyfotografovat. Lišce se nelíbil zvuk závěry u fotoaparátu, a tak se rozhodla vydat do lesa. V tu chvíli jsem uchopil kulovnici a z volné ruky lišku střelil na cca. 100m. Liška zůstala v ohni. Děkuji patronům myslivosti za krásný lovecký zážitek.
vložil: Petr Vaníček
vloženo: 17.10.2011 13:23
zobrazeno: 3694x
hodnocení: 45 hlasů



Komentáře:

21.10.2011 19:28 vložil Jan Horáček
Vyfotit lišku a potom ji skolit, to je umění! Lovu zdar!
20.10.2011 10:44 vložil Karel Voznický
Krása, přeji LOVU ZDAR!!!
18.10.2011 13:07 vložil Marcel Krejsa
Lovu zdar! dobrá ranka :)
18.10.2011 11:23 vložil Přemek Majer
Lovu zdar!! Na 100m a z volné ruky- klobouk dolu
18.10.2011 10:57 vložil Václav Stránský
Lovu Zdar do Turecka :-))
18.10.2011 10:56 vložil Václav Stránský
Lovu Zdar do Turecka :-))
17.10.2011 21:36 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar k první...
17.10.2011 20:47 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
17.10.2011 20:32 vložil H.J.
Lovu zdar, pěkné.
17.10.2011 19:58 vložil Michael Brož
Upřímné Lovu zdar!
17.10.2011 19:57 vložil Michael Brož
Upřímné Lovu zdar!
17.10.2011 19:18 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!!!!!!!!!!!
17.10.2011 18:14 vložil Roman Dostál
Pěkná fotka,moc dobrá rána.Lovu zdar.
17.10.2011 16:32 vložil Jiří Lengyel,starší
Kamile....:-))Lovci lovu zdar!
17.10.2011 16:10 vložil Radek Przybyla
Lovu zdar!!! Fotit a k tomu stíhat i lov, to klobou k dolů.
17.10.2011 14:02 vložil Jakub Fic
Lovu Zdar. jen tak dále.
17.10.2011 14:01 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar k první lišce! Na 100m z volné ruky, to musíte být excelentní střelec..
17.10.2011 13:29 vložil Kamil Plíšek
První je první, "Lovu zdar!" dobrý zážitek a moc pěkně prezentováno. Po vzoru Jirky Lengyela staršího dávám jedničku s hvězdičkou! 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.