17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon
Muflon
vloženo: 1.11.2012 16:40
autor: Jirka Mareš

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

Zásobník na zápalky
Zásobník na zápalky
vloženo: 19.10.2020 18:56
autor: Jiří Netík

fotopast

**
**
vloženo: 30.1.2015 11:13
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Autor neznámý II.
Autor neznámý II.
vloženo: 14.1.2017 13:49
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lončák s S-Ballem v hlavě..

Minuly mesic jsem ulovil loncaka, ktery sel jako samotny stredem pole za mesicniho svitu.Po komorove rane na 100m odbehl po rane dalsich 100m.Po stahovani a bourani jsem narazil na S-Ball, ktery mel loncak zapichlý kousek za slechem v lebce..Ja strilel 270Win Geco 9,1g.Podle me nekdo strilel na nahance bud nejak daleko, nebo prostrelil jedno prase a druhe to dostalo do hlavy, jelikos silon, ve kterem je projektyl nebyl nalezen..
vložil: Martin Sokol
vloženo: 8.1.2014 14:21
zobrazeno: 3670x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

12.1.2014 16:42 vložil Martin Sokol
To ja osobne jednou pri nahance strilel na sele 35kg, ktere bezelo z protejsiho breho dolu rovnou ke me.Mel jsem kulobrok a sele bylo vzdusnou carou prez potok cca 20m a ja strelil s-ball seleti rovnou do patere jakoby shora.Sball mu zustal v pateri a neprosel ji!!!!Sele udelalo kotrmelec a pokracovalo dal dolu do potoka a rovnou ke me nahoru.Nechal jsem si ho az prebehne cestu a pote ho strelil kuli, po ktere mi taky uteklo jeste 60m :D...
11.1.2014 13:48 vložil Zdeněk Zvolánek st.
PED LETY JSEM TAKÉ ULOVIL LONČÁKA KTERÝ MĚL TAKÉ POMĚRNĚ ČERSTVOU RÁNU PO S-BALLU A MĚL PO NĚM PŘESŘELENY TŘI TRNY NA PÁTEŘI.S-BALL BYL NA DRUHÉ STRANĚ TĚSNĚ POD ŠKÁROU A RÁNA MUSELA BÝT STARÁ JEN PÁR HODIN.PŘITOM PŘI ULOVENÍ NEBYLA NA LONČÁKOVI ZNÁT JAKÁKOLI ZMĚNA,JEHO POHYB BYL ZCELA NORMÁLNÍ A HOUŠTINOU JEL JAKO TANK A PES MU ANI NESTAČIL.
8.1.2014 20:12 vložil Petr Fuks
Já se letos setkal s lončákem který měl dvě s-balky těsně pod škárou.Uloven byl kolegem kulovnicí a přišli jsme na to při stahování deky.
8.1.2014 18:54 vložil Jaromír Kugel
Při selhání náboje by nemělo ocelové jádro dostatek energie na oddělení od plastu.
8.1.2014 15:58 vložil Martin Jelínek
Možností by též bylo selhání náboje..pokud se nepletu tak se již S-Bally nevyrábí a kolují mezi námi staré náboje..osobně jsem se letos na naháňkách několikrát setkal stím, že po výstřelu S-ball vyletěl pouze několik metrů z laufu a rána jako z prskavky..
8.1.2014 14:24 vložil Martin Sokol
Omluva- S-Ball se nachazel pod slechem...viz foto

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.