17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 9.12.2015 19:10
autor: Daniel Pavlík

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Už by měl shodit
Už by měl shodit
vloženo: 11.3.2015 07:42
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hotovo

Jak říká kamarád: ,,po práci pilné odpočinek blaží´´. A schválně kdo najde chybu??
vložil: Zdeněk Masaryk
vloženo: 17.3.2012 21:19
zobrazeno: 2887x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

22.3.2012 08:32 vložil František Mlčoch
Tak zkus tu petlici s pásoviny s tzv.domečkem ,kde se schová celý zámek.Dává se to na celoocelové dveře garáží.U nás jsme měli s kazatelnou stejnou zkušenost.nějací výrostci si tam natahali binec a dokonce tam dali svoji petlici a zámek.Od té doby co tam máme tu zminovanou petlici s krytým zámkem ,máme klid.
19.3.2012 13:27 vložil Zdeněk Masaryk
No jo on je ale celkem blizko obce a chodijou tam buhvijaka individua děcka feťáku nemáme zrovna málo a nechci aby mi to cigaretama propálili nebo aby to zhořelo cely dospělej člověk tam nepujde.
19.3.2012 12:36 vložil Pepin z Hané
Zdenku ja osobně bych tam nedaval žádnej zámek protože když tam někdo bude chtít se dostat tak ti to rozbije nebo jinak poničí a když to budeš mít přístupny tak se nic nestane stejně tam nic cennýho nebejvá a zvědavce to po nahlednutí dovnitř už dal nebude lákat tot´ moje zkušenosti :)))
19.3.2012 09:17 vložil Zdeněk Masaryk
Musím ho tam přidělat už je nachystanej, akorát bych se chtěl zeptat jaké máte zkušenosti se zámky nevím jestli tam dat něco pořádného aby se tam nikdo nedostal nebo radši horší petlici, když se mi tam bude někdo chtít dostat tak se tam stejně dostane a ať rozbije radši zámek než cely dveře. ?????? Díky za názory.
19.3.2012 09:10 vložil Zdeněk Masaryk
No aspoň mi tam nikdo nepoleze.
19.3.2012 04:52 vložil Jaroslav Vlosovský
TEN SI NOSÍ KAŽDÝ SVŮJ.JISTOTA JE JISTOTA,ŽE ???
18.3.2012 16:31 vložil jirka plánský
redbul dává křídla
18.3.2012 12:12 vložil smazat účet
já taky ne :-D
18.3.2012 08:26 vložil Zdeněk Masaryk
Jo jo žebřík.
18.3.2012 02:15 vložil Jirka Mareš
žebřík je ve vozejku.
17.3.2012 23:25 vložil František Mlčoch
Přesně tak.Tak at dobře slouží!!!!
17.3.2012 22:48 vložil Michal Tůma
Nevidím žebřík...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.