17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

životní srnec
životní srnec
vloženo: 7.6.2013 22:03
autor: Milan Bandik

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 20.9.2019 02:35
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

Rys..
Rys..
vloženo: 5.3.2013 18:58
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dve poschodia + odpočívadlo

vložil: Pavol Švaral
vloženo: 6.1.2012 16:33
zobrazeno: 6618x
hodnocení: 64 hlasů



Komentáře:

12.1.2012 21:12 vložil Terka Apeltová
To je nádherná kazatelna!!! Jako nějaká chatka!!!Super práce
9.1.2012 16:42 vložil Michal Tůma
No Pavle tak snad už jen koupelnu, splachovaci zachod a televizu.
7.1.2012 23:06 vložil Jiří Lengyel,starší
Ach tak.....
7.1.2012 21:52 vložil Pavol Švaral
má viac menej všestranné využitie...
7.1.2012 21:50 vložil Jiří Lengyel,starší
To jen na pozorování zvěře,případně na fotografování,že....?
7.1.2012 20:56 vložil Pavol Švaral
presne tak rené... je to kúsok od Banskej Bystrice
7.1.2012 18:30 vložil René Hlaváč
Pavle to je někde v okolí Banské B.To bych moc rád viděl na vlastní oči,to je opravdu paráda.1***
7.1.2012 00:16 vložil Pavol Švaral
Michal no napríklad k tomu aby si na posede mohol byť dva dni v kuse aj v zime a mohol si v ňom aj na posteli zdriemnuť vo vykúrenej miestnosti :) neviem či by ti bolo do smiechu na obyčajnom posede v -15°C po 48 hodinách :) asi tak :)
7.1.2012 00:11 vložil Pavol Švaral
Michal no napríklad k tomu aby si na posede mohol byť dva dni v kuse aj v zime a mohol si v ňom aj na posteli zdriemnuť vo vykúrenej miestnosti :) neviem či by ti bolo do smiechu na obyčajnom posede v -15°C po 48 hodinách :) asi tak :)
6.1.2012 23:15 vložil Michal Tůma
Jen by mě zajímalo k čemu je to dobrý? Pro děcka na blbnutí? Leda tak.
6.1.2012 20:48 vložil Petr Pořádek ml.
Krásné, jen né pro dnešní dobu, kdy návštěvníci lesa zničí kde co
6.1.2012 19:19 vložil Jaroslav Karčmář
trochu jídla a pití ,týden volno,krásná dovolená
6.1.2012 19:16 vložil Kamil Plíšek
Moc pěkné, líbí 1*
6.1.2012 19:00 vložil Milda Hájek
Hmmm, to je i s podkrovím , ne ?...luxusní stavba
6.1.2012 18:57 vložil Jaromír Tvarůžka
1*
6.1.2012 17:31 vložil Martin Till
To je hrad,panečku!!líbí!!1*
6.1.2012 17:07 vložil p.čížek
to je nádhera,tam se nechá snad i bydlet ne?:)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.