17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen k padesátinám
Jelen k padesátinám
vloženo: 3.4.2014 06:54
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Kde že ty loňské sněhy jsou...
Kde že ty loňské sněhy jsou...
vloženo: 17.2.2020 13:08
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363207 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

letošní

bodové hodnocení: 131 CIC
váha: 18 kg
věk: 6 let

vložil: myslivec
vloženo: 26.8.2014 17:05
zobrazeno: 11427x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

26.7.2024 19:15 vložil Michal Conkar
Dodatočne Lovu zdar! Trofej takéhoto srnca aj na stene dostatočne reprezentuje kvalitu revíru a zveri v ňom, takisto svedčí aj o správnej starostlivosti o zver. V revíri si už svoje zrejme odslúžil(vek tri roky uvádzaný Lengyelom je úplný nezmysel). Navyše je prístupný omnoho širšiemu okruhu obdivovateľov.
25.7.2021 16:30 vložil Jaroslav Hrabinec
Lovu Zdar !
14.9.2014 22:53 vložil Jiří Lengyel,starší
Radek,domníváte se snad,že tento srnec ve třech letech zanechal již mnoho potomků,to nemyslíte vážně,a i když,tak srnce raději ani nelovte,uděláte jen škodu......
8.9.2014 18:56 vložil Radek
Srnce takovéto hodnoty rozhodně LOVIT!!! je to vrchol chovnosti a o to nám přeci jde.Srnec za sebou nechal již mnoho dobrých potomků. Jen pan závistivec bulkač a paličkáč HORÁČEK by srnce nechal až by byl starej zpátečník a trofej žádná.
27.8.2014 22:28 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
27.8.2014 18:06 vložil Zdeněk Urban
Kapitálního srnce určitě lovit, je to cíl chovu. Ale ve zralém věku, když už má v dané lokalitě svoje nástupce.
27.8.2014 08:35 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar!
27.8.2014 05:38 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
27.8.2014 00:47 vložil Jan Horáček
Je to kapitální srnec a otázka zda lovit, či nelovit určitě mnohdy padne. Ale když otázku formulujeme třeba takto: "Je užitečnější v honitbě nebo doma na zdi?", jistě mnozí z nás odpoví správně. K čemu je mi na zdi? K chlubení? Lovu zdar.
26.8.2014 23:51 vložil Miroslav Hruška
Samozrejme lovu ZDAR!
26.8.2014 23:37 vložil Miroslav Hruška
A co jste pánove ulovili Vy neomylní kritici?
26.8.2014 22:04 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
26.8.2014 19:43 vložil Zbyněk Oliva
LOVU ZDAR!
26.8.2014 19:35 vložil Jiří Lengyel,starší
Zdeněk Urban-to samé.....
26.8.2014 17:52 vložil myslivec
no 5 má určitě spíš 6 je to svatební srnec určitě takového srnce neulovím
26.8.2014 17:43 vložil Zdeněk Urban
Srnec dobrý, ale ulovený předčasně, zřejmě na začátku odlovu, podle zbytků zinmí srsti. Podle věnečkovitých růží a tmavě zbarvené hlavy (viz. sekce trofeje) se mi věk 6 let vůbec nezdá. Dobrý hospodář nechá takového srnce projít říjí, a potom uloví, pokud je tak starý, jak je uvedeno. Takže lovu zdar, ale pouze ze slušnosti.
26.8.2014 17:09 vložil Milan Flora
Lovu Zdar! Moc dobrý srnec.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.