17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpominka na říji
Vzpominka na říji
vloženo: 23.1.2014 15:31
autor: Kalous

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

 Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
vloženo: 9.5.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

jelínek
jelínek
vloženo: 21.6.2019 16:05
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9795 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní odpoledne nám byla Diana a Hubert opravdu nakloněni.

Toto se nám povedlo při dnešním odpoledním výšlapu do honitby.Zhruba ve 20 ti arovém smrkovém zmlazení se něco pohlo, to nebylo srnčí.Lukáš se rychle přesunul na protilehlý roh já zůstal na místě a druhý Lukáš šel do zmlazení.Zmlazení bylo vysoké zhruba do výše ramen, tak bylo dobře vidět na Lukáše jak prochází zmlazením a jen stačil zvolat černá a vysledek je vidět na foto.Ve zmlazení byla Bachyně se šesti selaty a čtyři lončáci podařilo se nám odlovit čtyři selata ve váze od 25kg - 35kg.
vložil: Tomáš Palička
vloženo: 17.12.2011 18:12
zobrazeno: 3910x
hodnocení: 33 hlasů



Komentáře:

25.12.2011 19:45 vložil Lubomír Černý
Pánové klobouk dolů za to,že jste si našli čas k naaranžování této fotografie se všemi mysl.poctami.V dnešní době to vůbec není pravidlem,autoři se vymlouvají na terén, na spěch atd.Moc rád Vám popřeji Lovu zdar k dobré střelbě a krásné fotce.
18.12.2011 17:48 vložil Michael Brož
Lovu zdar!!!
18.12.2011 12:51 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu Zdar!
18.12.2011 11:08 vložil Milan Flora
Šikovní kluci, dobrá práce, všem Lovu Zdar !!!
18.12.2011 10:02 vložil Erika Doležalová
Paráda chlapi, Lovu zdar!
18.12.2011 06:19 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - jen tak dál
17.12.2011 23:03 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
17.12.2011 22:47 vložil Tomáš Palička
Lovců dík.Ve většině případů je v menším počtů střelců lepší výsledek.Samozřejmě zmlazení ve kterém černá byla bylo o výměře zhruba 30x70metrů.Toto se podaří u nás jednou za x let.Většínou se na naháňce o větším počtu střelců odloví pouze jeden max.dva kusy.
17.12.2011 21:01 vložil pepa
Semozřejmě blahopřeji k úlovku.Lovu Zdar!!!! Jste frajeři.Ať se vám daří stále.Lovte dál!!
17.12.2011 20:56 vložil Aleš Pavlas
Lovu Zdar.Moc hezký výřad,přeji víc takových zážitků.1*
17.12.2011 19:57 vložil Miroslav Novak
Lovu zdar...tři střelci,čtyři prasata dobrý.
17.12.2011 19:29 vložil Petr Buba
ŚIKULOVÉÉÉ lOVU ZDAR !!!!
17.12.2011 18:52 vložil Tomáš Dolanský
Lovu zdar!Kéž už by bylo u nás taky tak bílo.
17.12.2011 18:50 vložil Petr Žvachula
Paráda!Lovu zdar!
17.12.2011 18:33 vložil Martin Vodička
Lovu zdar! u nás čekáme na sníh jak na smilování ...
17.12.2011 18:30 vložil Tomáš Abrahámek
Dobrá práce! Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.