17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243629 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první

V neděli 20.7. se mi podařilo ulovit svého prvního srnce. Lovil jsem na 60 metrů z volné ruky, srnec po ráně zůstal v ohni. Děkuji mysliveckým patronům za přízeň. Lovu zdar!
vložil: Michal Demel
vloženo: 22.7.2014 18:40
zobrazeno: 3810x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

25.7.2014 20:15 vložil Martin Brouček
K úlovku Lovu zdar! Můžete pokračovat v krásné a čestné myslivosti. Začal jste dobře. (Naopak autor příspěvku z 22.7.2014 21:43, by měl skončit. Všichni rozumní vědí, že se nejedná o dotyčného, za něhož se někdo vydává, a že škarohlídovi nesedneme na lep a nenecháme si kazit radost).
25.7.2014 08:50 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
24.7.2014 23:57 vložil František Mlčoch
A těm chudákům, co si berou slušné lidi do huby a vydávají se za ně...Je mě Vás líto,ubožáci!!!!
24.7.2014 23:56 vložil František Mlčoch
K prvnímu Lovu Zdar!Tak by měl podle mě vypadat první ulovený srnec.
24.7.2014 06:35 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
23.7.2014 15:20 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
23.7.2014 09:15 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar! k tomu prvnímu srnci!
23.7.2014 08:14 vložil Bohumír Novák
Co to je za zbraň?
23.7.2014 05:49 vložil Josef Vršan
Lovu zdar k prvnímu 1*
22.7.2014 22:52 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
22.7.2014 22:40 vložil Zdeněk Urban
Myslím si, že by měl Admin zakročit a okamžitě mazat připomínky těch, kteří zde neprávem vystupují pod cizím jménem a tím danou osobu poškozují a uráží!!!(viz. osoba p. Lengyela) Ten kdo si rozklikne dané jméno okamžitě pozná, že se jedná úplně o jinou osobu, než je presentována. Ale ti co navštěvují pravidelně tyto stránky ví, že tohle by pan Lengyel starší nikdy nenapsal, natož udělal. Jinak Lovu Zdar k prvnímu. Když tu kulovnici dáš příště vedle kusu, tak to bude vypadat líp.
22.7.2014 22:12 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
22.7.2014 21:53 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
22.7.2014 21:30 vložil Vlastimil Kosina
Lovu Zdar k prvnímu srnci!
22.7.2014 21:23 vložil Karel Kolář
Takhle by měl vypadat první srnec. Člověk potom má kam růst a dokáže si s pokorou vážit pak i těch lepších. Doufám, že jste si lov řádně užil :))).Upřímné a hlasité LOVU ZDAR!!!!
22.7.2014 19:55 vložil František Zapalač
Lovu zdar!!!
22.7.2014 19:42 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
22.7.2014 18:47 vložil Jaroslav Hasenohrl
k prvnímu,lovu zdar
22.7.2014 18:42 vložil Dominik Urbášek
Lovu Zdar !

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.