17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour
Kňour
vloženo: 8.10.2018 14:19
autor: Michal Klouda

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Maturitní srnec

Tohoto srnce jsem ulovil o svatém týdnu, kdy jsem se měl místo lovu připravovat na maturitní zkoušku. Nicméně výpravě na srnce ke kamarádovi Fandovi na kolínsko sem nemohl odolat. Doma proběhla bouřlivá debata na téma lov a maturita. Jenomže mě už učení do hlavy moc nelezlo a tak sem i přes zákaz maminky jel na lov. Mimo běžnou výzbroj a výstroj sem si bral veškeré maturitní otázky stím, že se budu učit přímo na čekané. No byla to velice naivní úvaha. Na čekaných bylo spousta jiné práce než se hrabat v ekonomii a podobně. Srnce jsem ulovil na třetí vycházce 21. května v 19:45 stáří odhadnuto na 5 let. Vzdálenost 80 metrů ráže 7*57, střelivo 11,2 SPC
Děkuji našim patronům a též skvělému hospodáři Fandovi za pozvání a zkušený doprovod. Byl to promne opravdu "svatý týden" :-) Maturitní zkoušku sem úspěšně zvládnul o dva dny pozdějc
vložil: Vojtěch Molnár
vloženo: 17.1.2011 13:06
zobrazeno: 4138x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

18.1.2011 07:48 vložil Vojtěch Molnár
Lovci Dík!
17.1.2011 21:48 vložil Jiří Kučera
Lovu zdar! +1
17.1.2011 20:01 vložil Vojtěch Krátký
Lovu zdar!!!
17.1.2011 19:18 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík Petře :-)
17.1.2011 19:15 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! To jsem si mohl myslet, že s tím učením by to byla bída i pokud by se nic neulovilo.
17.1.2011 17:14 vložil crlikk
Lovu zdar
17.1.2011 16:29 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík!
17.1.2011 15:20 vložil Vojtěch Molnár
Jirko, Lovu Dík! Dopadlo to naštěstí dobře :-)
17.1.2011 15:15 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar,Vojtěchu ,řekl jsi to hezky.To se člověk vrátí do mladých let.
17.1.2011 15:15 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar,Vojtěchu ,řekl jsi to hezky.To se člověk vrátí do mladých let.
17.1.2011 15:12 vložil Vojtěch Molnár
Díky Luboši :-)
17.1.2011 15:02 vložil Lubomír Stejskal
Hezky jsi to napsal i udělal! Taky bych asi zdrhnul! 1*
17.1.2011 13:26 vložil Vojtěch Molnár
Lovci Dík! :-)
17.1.2011 13:25 vložil Kamil Plíšek
Lovu zdar! k srnci i maturitě :-)
17.1.2011 13:19 vložil David Jirgala
Lovu Zdar!
17.1.2011 13:16 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík! :-)
17.1.2011 13:14 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, pěkně napsáno ;-)
17.1.2011 13:14 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, pěkně napsáno ;-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.