17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj jelen z letošní říje
Můj jelen z letošní říje
vloženo: 25.9.2019 11:19
autor: Michal Klouda

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

kuna
kuna
vloženo: 17.11.2012 23:29
autor: Dáša Vandasová

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

divočáci
divočáci
vloženo: 1.2.2017 15:01
autor: Václav Hryzlík

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243694 fotek (14 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec a střelec

vložil: Josef Švancár
vloženo: 1.7.2011 21:17
zobrazeno: 2979x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

5.7.2011 14:48 vložil Jakub Hušek
Předchozí fotografie detailu jsem si vůbec nevšiml :-) Teď mi nezbývá, než souhlasit s Vladimírem. Ulovit takového srnce není žádné umění :-(
2.7.2011 21:02 vložil Vladimír Filip
Lovu zdar Pepo. Napiš sem aspon věk, at je hádanka s chovností rozluštěna. A příště jdi po vysvědčení radši na pivo a nebo nech takovýho srnce ještě chvilku běhat. :-D
2.7.2011 12:24 vložil Michal Hájek
Lovu zdar,plně souhlasím s panem Lengyelem.
2.7.2011 10:25 vložil Jiří Lengyel,starší
Vidím,že jste narazili i na srnce,tato fotka je dost slabá,ale na další je vidět dobře,podle mne má tři roky a ne víc,to je ale věc lovce samotného...
2.7.2011 09:08 vložil Jakub Hušek
Josefe, musím se domnívat, že fotografii sem nevložil někdo, kdo má s myslivostí něco společného. Předpokládám, že ji sem dala třeba přítelkyně pod Tvým přístupem nebo tak podobně. Pokud by ji sem snad dal skutečně myslivec, nebude to asi myslivec jak má být. Střelec je buď šílenec, který střílí v bance hlava nehlava, případně ještě příslušník znamení zvěrokruhu. Bylo by dobré se nad nadpisem fotografie zamyslet. Lepší by bylo napsat třeba věk a třeba alespoň krátký příběh, který se k lovu váže. Jo a pro kolegy balistiky samozřejmě i udat střelivo, vzdálenost, typ střely, výrobce, typ zbraně, optiky...Robert má asi lepší oči než já, ale já srnce 100% zhodnotit nedokážu. Vidím jen, že je to starší kus-hádal bych 6-7 let, možná nepravidený šesterák se slabými dlouhými výsadami. Tudíž "Lovu zdar!"
1.7.2011 22:39 vložil R V
Copak střelec, ale proč takový šesterák neprojde říjí??? Mělo to nějaký důvod? Lovu zdar!
1.7.2011 21:48 vložil Jiří Lengyel,starší
Srnce jsme poznali a ten "střelec" je kdo?Zvláštní úvod k fotografii...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.