17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon
Muflon
vloženo: 29.9.2020 13:27
autor: Jan Mužík

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Skok
Skok
vloženo: 21.1.2015 19:37
autor: zdenek spacek

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

farbiar
farbiar
vloženo: 9.1.2012 16:00
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (16 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zase jedna lištička

Dnes v 5,30 se mi povedlo ulovit lišku na vzdálenost cca 200 metrů na z večera posíklé louce ráží 7,64 po ráně liška zmizela a předpokládal jsem chybenou ránu aš na nástřelu bylo zřejmé že liška nemohla udělat ani krok ba ani neodkázala jak stála tak padla.Tomuto lovu předcházelo setkání s cca 120kg bachyní lončačkou a zhruba 15 selátky,dík sv.Eustachu za další krásný zážitek.Lovu zdar.
vložil: Petr Pour
vloženo: 3.7.2011 08:28
zobrazeno: 3185x
hodnocení: 12 hlasů



Komentáře:

4.7.2011 20:41 vložil Petr Pour
Hoši za tu čárku se omlouvám jinak Lovu dík.
4.7.2011 12:21 vložil Antonín Konvičný
Lovu Zdar,taky moc nechápu tu konverzaci o té zapomenuté čárce,prostě zapomněl,to se stane.Nechápu že se tady poslední dobou rozmáhá pořád nějaké rýpání atd.Prostě to nechápu
3.7.2011 20:18 vložil Jan Horáček
To White power: kult sv. Eustacha - patrona myslivců byl u nás zaveden už v 16. stol...., kult sv. Huberta až v 18. stol...v myslivecké literatuře najdeš vše, když chceš..., případně i na netu...Lovu zdar!
3.7.2011 15:30 vložil Ivan Procházka
Omlouvám se ,ale absenci čárky jsem si neuvědomil.
3.7.2011 15:25 vložil Ivan Procházka
OK.A\BK
3.7.2011 15:08 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
3.7.2011 13:45 vložil Zdenek Š v o m a
Nebo tam má bejt místo čárky "S" ? :-) LOVU ZDAR!
3.7.2011 12:29 vložil Jan Horáček
Pokud tam ta čárka měla opravdu být, tak její absence je osudová...a za chyby se platí....
3.7.2011 11:00 vložil Trautenberg
Kurva, proč do sebe musite furt rejt!!! Tak tam zapomněl udelat čárku, bachyne , loncacka a jijich selata!!! to opravdu jste tu samy rejpalove??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.7.2011 10:31 vložil Ivan Procházka
Ještě jsem Ti zapoměl napsat,že jsi velký odborník ,když poznáš ,že 120kg bachyně je lončačka.Ty selata samozřejmě nejsou jenom její.,LOVU ZDAR,
3.7.2011 10:19 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,
3.7.2011 08:47 vložil Kuba
LOVU ZDAR.šikula
3.7.2011 08:44 vložil Vladimír Filip
Lovu zdar Peťo !!! Dobrá práce.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.