17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Lov rysa v Lotyšsku
Lov rysa v Lotyšsku
vloženo: 24.1.2019 17:37
autor: Martin Saifrt

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 7.5.2016 16:47
autor: František Popílek

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Videa

Super video...

vložil Lukáš Opravil 4.2.2013 19:22
zobrazeno: 21196x
hodnocení: 162 hlasů ()

Komentáře:

12.5.2016 18:57 vložil Radek Tulis
To nemá chybu,super video
7.2.2016 22:12 vložil Miroslav Zigo
Dech beroucí krása,něco nad pozemského.Obrovská gratulace štábu.
12.3.2014 20:03 vložil Jan Barták
Krása!!!!
8.12.2013 13:27 vložil Radek Podhorecký
Nádhera,pro tohle dělám myslivost!Asi by se mělo na toto video podívat co nejvíce našich myslivců a zamyslet se....?!Radek Podhorecký.
2.8.2013 21:04 vložil Martin Kohoutek
Není co dodat, super video!!!
11.4.2013 19:15 vložil miroslav gončar
Tak k tomu není co dodat šupa video..
26.3.2013 23:04 vložil franta Hulka
bomba mraz po zadech.
10.3.2013 12:08 vložil Jiří rídl
Jením slovem NÁDHERA
26.2.2013 18:22 vložil Jakub Dobečka
Tohle je umění natočit něco tak úžasného a překrásného až opravdu běhá mráz po zádech a ne tam střílet luky a šípy jak malé děcko od králíků po mědvědy tohle nejde ani popsat smekám. :-)
23.2.2013 03:47 vložil Dušan Geryk
Překrásné,před autorem smekám,není tam surovost jen láska k lovu a pokora.
22.2.2013 23:20 vložil jirku ludek
zazitecek...uuuuzasne...myticke....
12.2.2013 16:13 vložil Jiří Počtýnský
Pěkné , na to by se nechalo dívat mnohem déle.Profík kameraman , klobouk dolů.
12.2.2013 08:07 vložil Standa Samek
Uchvatne a fascinující zároven.
10.2.2013 16:31 vložil Jan Vondra
Super, z té nádhery mě mrazí ještě teď. Jedno z mála videí, které rád pustím i dětem. Smekám!!!
10.2.2013 11:41 vložil Ivo Opravil
Jen tichá závist. Nádhera.1*****
8.2.2013 20:12 vložil Blanka Klatovská
Opravdu nádhera.
7.2.2013 22:32 vložil Břetislav Halama
Nooo,excelentní!
7.2.2013 21:57 vložil Ivan Procházka
Moc velká paráda.
7.2.2013 20:50 vložil petr vesely
Opravdu SUPER video. Nádhera je slabé slovo.
6.2.2013 18:45 vložil Martin Král
Tak tomu říkám super video,chtěl bych být na jejich místě.
6.2.2013 17:51 vložil Jiří Čech
Nejkrásnější video které jsem tu snad za pár let viděl.A velká poklona kameramanovi.
6.2.2013 16:05 vložil patrol
Ano, to je přesně ono, ta krása přírody, kterou dokáže vnímat pouze správný myslivec. To je to proč myslivost provozuji, krása přírody, zvěře a mnohá překvapení.
6.2.2013 15:52 vložil Pavel Suchánek
Super,něco tak nádherného jsem dlouho neviděl(ten mráz na zádech tem byl..)
5.2.2013 18:31 vložil Martin Pflégr
Tak tohle nemá chybu překrásné video a souhlasim s panem Fůsem měl jsem mráz na zádech
5.2.2013 10:57 vložil Zdeněk Fůs
Měl jsem mráz po zádech..pěkné!!
5.2.2013 07:04 vložil Karel Hetzendorf
Nádhera
4.2.2013 21:10 vložil Štěpán Novotný
Takhle nějak se přírodou kochají a loví naši kamarádi tam nahoře......opravdu nádhera!
4.2.2013 20:46 vložil Václav Boxan
Opravdu Super video!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k tomuto videu, musíte být přihlášeni.