17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

odlov muflona
odlov muflona
vloženo: 4.9.2014 13:08
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

jazvec
jazvec
vloženo: 15.4.2019 18:59
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Videa

Lov Kamzíka IV

vložil Michal / admin / 15.1.2012 14:37
zobrazeno: 7827x
hodnocení: 8 hlasů ()

Komentáře:

30.1.2012 14:32 vložil Jirku Pavel
zajímalo by mě kecálkové, kdo z vás byl na kamzíkovi??? jenom kecat a krytizovat, to je zdější folklór, uvětomte si tupani, jaký je to lov...... není to přijet na posed autem a chrápat na haluzy, je to jít pěšky do kopce i několik hodin, v horách, v mrazu, větru a střílení na 250 a víc metrů, tak nepindejte a běžte to zkusit, já to mám na sebou!!!
26.1.2012 18:27 vložil Mikulanda jiří
Stane se ,ale určitě by to neměl prezentovat.
17.1.2012 20:37 vložil Petr Polách
Tak nějak žasnu nad těma komentářema, kamzík byl dostřelen, nevidím v tom nic neobvyklého. A jestli někdo začne vnímat lov jako něco bezbolestného, tak mi připomíná člověka z velkoměsta, co si koupí kuře a ani neví že to byla kdysi živá bytost, tak se přestaňte ztrapňovat.
17.1.2012 09:54 vložil Martin Žatka
Jistě se stane ,že se rána nepovede, o tom žádná. Pokud to ovšem někdo zveřejní takhle na videu, mám z toho pocit, že je to pro něj normální a nevidí v tom nic zvláštního. Pro mě je pohled na "sáňkujícího" kamzíka otřesný, chovám velkou úctu k této zvěři a toto prostě nepřekousnu, nejsem lovec ale kdyby se mi tohle stalo, sypu si popel na hlavu, snažím se na to zapomenout a poučit se a rozhodně se tím nebudu chlubit. Asi tak.
16.1.2012 22:19 vložil Václav Zdychynec
tak to bych tu asi nezveřejnoval
16.1.2012 17:57 vložil Michal Jurča
Matine a Jirko...já jen..-podle mého názoru ta rána....no nic na zveřejňování, protože si potom "nemyslivecká veřejnost" myslí o nás ,to co si někteří myslí. Samo sebou nejsme ostrostřelci a občas.....ale o to mě to více mrzí. No a opravdu nevíme, jak daleko to bylo-jen ten vítr.. Chlapi..Lovu zdar!
16.1.2012 17:32 vložil jiří petrželka
Dobrý den, možná je lepší chovat kamzíka v chlívku a za pár let ho zavést na jatka....
16.1.2012 14:36 vložil Martin Laco
Zdravím všechny konzumenty loveckých záběrů,jenom bych rád k panu Žatkovi a Kratochvílovi"vám se nikdy nestalo,že by jste umístily špatnej zásah".Lov kamzíků bývá většinou fyzicky náročný a střílí se na velké dálky.Kritizovat umíte dobře...Lovu
16.1.2012 14:30 vložil Martin Laco
Zdravím všechny konzumenty loveckých záběrů,jenom bych rád k panu Žatkovi a Kratochvílovi"vám se nikdy nestalo,že by jste umístily špatnej zásah".Lov kamzíků bývá většinou fyzicky náročný a střílí se na velké dálky.Kritizovat umíte dobře...Lovu
15.1.2012 20:15 vložil jaromír kratochvíl.
přikláním se k hlasu p.Žatky opravdu nechutné !!
15.1.2012 20:09 vložil Michal Jurča
Pane Tůma..o jaké vzdálenosti se bavíme??? Vždyť tam není ani jedna zmínka (alespon já jsem jí neslyšel) o vzdálenosti. No a kamera může hergot klamat. Souhlasím s Martinem Žatkem. prostě se podle mne rána nepovedla, ale to rozhodněneva, ale rozhodněbych to nezveřejňoval na sít..Jenom to.
15.1.2012 17:58 vložil Martin Žatka
z mého pohledu nechutné
15.1.2012 17:51 vložil Michal Tůma
Ta vzdálenost je neuvěřitelná...
15.1.2012 16:17 vložil Michal Jurča
Nelíbí, ale gratuluji.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k tomuto videu, musíte být přihlášeni.