Vyhledávání
Přihlášení
Nejlepší fotografie

Třetí věkovka
vloženo: 29.5.2026 07:16
autor: Josef Kouba
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2012
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2013
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2014
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2015
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2016
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2017
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2018
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2019
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2020
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2021
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2022
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2023
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2024
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2025
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE 2026
Fotografie
- úlovky (ČR, SR) (17530) (1 dnes)
- úlovky (svět) (2339)
- trofeje (4708)
- historie (3866)
- zvěř v přírodě (43752) (1 dnes)
- zvěř v zajetí (3730)
- příroda (40392)
- lovecké výstavy (1575)
- lovecký pes (13620)
- zbraně (2660)
- lidé (4701)
- fotopast (16344)
- myslivecké umění (4926)
- myslivecký interiér (467)
- shozy (jelení, srnčí atd.) (7263)
- ptactvo v přírodě (21288) (1 dnes)
- hmyz v přírodě (7901)
- obojživelníci a plazi (1371)
- květiny a houby (15873) (1 dnes)
- myslivecké stavby (3951)
- sokolnictví (511)
- ostatní (24887)
Fotografie desetiletí
úlovky (ČR, SR)

odlov muflona
vloženo: 4.9.2014 13:08
autor: Jiří Kejkrt
úlovky (svět)

PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla
trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa
zvěř v přírodě

V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa
zbraně

MAJÍ SVÉ KOUZLO.
vloženo: 31.7.2014 04:09
autor: Jaroslav Vlosovský
fotopast

...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda
myslivecké umění

jazvec
vloženo: 15.4.2019 18:59
autor: Marek Horňák
Statistika
Připomínky a názory
Videa
Lov Kamzíka IV
zobrazeno: 7827x
hodnocení: 8 hlasů ()
Komentáře:
30.1.2012 14:32 vložil Jirku Pavel
zajímalo by mě kecálkové, kdo z vás byl na kamzíkovi??? jenom kecat a krytizovat, to je zdější folklór, uvětomte si tupani, jaký je to lov...... není to přijet na posed autem a chrápat na haluzy, je to jít pěšky do kopce i několik hodin, v horách, v mrazu, větru a střílení na 250 a víc metrů, tak nepindejte a běžte to zkusit, já to mám na sebou!!!
zajímalo by mě kecálkové, kdo z vás byl na kamzíkovi??? jenom kecat a krytizovat, to je zdější folklór, uvětomte si tupani, jaký je to lov...... není to přijet na posed autem a chrápat na haluzy, je to jít pěšky do kopce i několik hodin, v horách, v mrazu, větru a střílení na 250 a víc metrů, tak nepindejte a běžte to zkusit, já to mám na sebou!!!
26.1.2012 18:27 vložil Mikulanda jiří
Stane se ,ale určitě by to neměl prezentovat.
Stane se ,ale určitě by to neměl prezentovat.
17.1.2012 20:37 vložil Petr Polách
Tak nějak žasnu nad těma komentářema, kamzík byl dostřelen, nevidím v tom nic neobvyklého. A jestli někdo začne vnímat lov jako něco bezbolestného, tak mi připomíná člověka z velkoměsta, co si koupí kuře a ani neví že to byla kdysi živá bytost, tak se přestaňte ztrapňovat.
Tak nějak žasnu nad těma komentářema, kamzík byl dostřelen, nevidím v tom nic neobvyklého. A jestli někdo začne vnímat lov jako něco bezbolestného, tak mi připomíná člověka z velkoměsta, co si koupí kuře a ani neví že to byla kdysi živá bytost, tak se přestaňte ztrapňovat.
17.1.2012 09:54 vložil Martin Žatka
Jistě se stane ,že se rána nepovede, o tom žádná. Pokud to ovšem někdo zveřejní takhle na videu, mám z toho pocit, že je to pro něj normální a nevidí v tom nic zvláštního. Pro mě je pohled na "sáňkujícího" kamzíka otřesný, chovám velkou úctu k této zvěři a toto prostě nepřekousnu, nejsem lovec ale kdyby se mi tohle stalo, sypu si popel na hlavu, snažím se na to zapomenout a poučit se a rozhodně se tím nebudu chlubit. Asi tak.
Jistě se stane ,že se rána nepovede, o tom žádná. Pokud to ovšem někdo zveřejní takhle na videu, mám z toho pocit, že je to pro něj normální a nevidí v tom nic zvláštního. Pro mě je pohled na "sáňkujícího" kamzíka otřesný, chovám velkou úctu k této zvěři a toto prostě nepřekousnu, nejsem lovec ale kdyby se mi tohle stalo, sypu si popel na hlavu, snažím se na to zapomenout a poučit se a rozhodně se tím nebudu chlubit. Asi tak.
16.1.2012 22:19 vložil Václav Zdychynec
tak to bych tu asi nezveřejnoval
tak to bych tu asi nezveřejnoval
16.1.2012 17:57 vložil Michal Jurča
Matine a Jirko...já jen..-podle mého názoru ta rána....no nic na zveřejňování, protože si potom "nemyslivecká veřejnost" myslí o nás ,to co si někteří myslí. Samo sebou nejsme ostrostřelci a občas.....ale o to mě to více mrzí. No a opravdu nevíme, jak daleko to bylo-jen ten vítr.. Chlapi..Lovu zdar!
Matine a Jirko...já jen..-podle mého názoru ta rána....no nic na zveřejňování, protože si potom "nemyslivecká veřejnost" myslí o nás ,to co si někteří myslí. Samo sebou nejsme ostrostřelci a občas.....ale o to mě to více mrzí. No a opravdu nevíme, jak daleko to bylo-jen ten vítr.. Chlapi..Lovu zdar!
16.1.2012 17:32 vložil jiří petrželka
Dobrý den, možná je lepší chovat kamzíka v chlívku a za pár let ho zavést na jatka....
Dobrý den, možná je lepší chovat kamzíka v chlívku a za pár let ho zavést na jatka....
16.1.2012 14:36 vložil Martin Laco
Zdravím všechny konzumenty loveckých záběrů,jenom bych rád k panu Žatkovi a Kratochvílovi"vám se nikdy nestalo,že by jste umístily špatnej zásah".Lov kamzíků bývá většinou fyzicky náročný a střílí se na velké dálky.Kritizovat umíte dobře...Lovu
Zdravím všechny konzumenty loveckých záběrů,jenom bych rád k panu Žatkovi a Kratochvílovi"vám se nikdy nestalo,že by jste umístily špatnej zásah".Lov kamzíků bývá většinou fyzicky náročný a střílí se na velké dálky.Kritizovat umíte dobře...Lovu
16.1.2012 14:30 vložil Martin Laco
Zdravím všechny konzumenty loveckých záběrů,jenom bych rád k panu Žatkovi a Kratochvílovi"vám se nikdy nestalo,že by jste umístily špatnej zásah".Lov kamzíků bývá většinou fyzicky náročný a střílí se na velké dálky.Kritizovat umíte dobře...Lovu
Zdravím všechny konzumenty loveckých záběrů,jenom bych rád k panu Žatkovi a Kratochvílovi"vám se nikdy nestalo,že by jste umístily špatnej zásah".Lov kamzíků bývá většinou fyzicky náročný a střílí se na velké dálky.Kritizovat umíte dobře...Lovu
15.1.2012 20:15 vložil jaromír kratochvíl.
přikláním se k hlasu p.Žatky opravdu nechutné !!
přikláním se k hlasu p.Žatky opravdu nechutné !!
15.1.2012 20:09 vložil Michal Jurča
Pane Tůma..o jaké vzdálenosti se bavíme??? Vždyť tam není ani jedna zmínka (alespon já jsem jí neslyšel) o vzdálenosti. No a kamera může hergot klamat. Souhlasím s Martinem Žatkem. prostě se podle mne rána nepovedla, ale to rozhodněneva, ale rozhodněbych to nezveřejňoval na sít..Jenom to.
Pane Tůma..o jaké vzdálenosti se bavíme??? Vždyť tam není ani jedna zmínka (alespon já jsem jí neslyšel) o vzdálenosti. No a kamera může hergot klamat. Souhlasím s Martinem Žatkem. prostě se podle mne rána nepovedla, ale to rozhodněneva, ale rozhodněbych to nezveřejňoval na sít..Jenom to.
15.1.2012 17:58 vložil Martin Žatka
z mého pohledu nechutné
z mého pohledu nechutné
15.1.2012 17:51 vložil Michal Tůma
Ta vzdálenost je neuvěřitelná...
Ta vzdálenost je neuvěřitelná...
15.1.2012 16:17 vložil Michal Jurča
Nelíbí, ale gratuluji.
Nelíbí, ale gratuluji.
Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k tomuto videu, musíte být přihlášeni.









