17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

odlov muflona v naší honitbě
odlov muflona v naší honitbě
vloženo: 4.9.2014 13:04
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

životní srnec
životní srnec
vloženo: 22.5.2017 19:26
autor: Zuzana wimmerova

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

akát 41 x 29 cm
akát 41 x 29 cm
vloženo: 18.1.2017 15:30
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Videa

lov černé (mikael tham)

vložil michal burian 15.3.2012 08:22
zobrazeno: 10170x
hodnocení: 73 hlasů ()

Komentáře:

1.4.2012 12:11 vložil michal burian
Podle mě to, že v některých honitbách vypouštějí zvěř z farmy a pak jí střílí neznamená, že to tak dělají všude.
30.3.2012 11:29 vložil pepa
Pro R.M. Tonda Richter,velice ví očem mluví.Ví jak se to dělá i u nás.
30.3.2012 07:42 vložil R.M.
Je vidět, že p.Richter neví o čem mluví na lovu ve Švédsku jsem párkrát byl. Tam by se měli podívat zástupci LČR a Ministerstva zemědělství. Výborná organizace a skvělý management o zvěř. Možná i výsledek jiného myšlení..
24.3.2012 09:35 vložil michal burian
Není to likvidace kvalitního chovu, ale průběrný odstřel přemnožené černé zvěře. A podle těch několika filmů co jsem už viděl, to toho s lovy u nás v ČR moc společného nemá.
19.3.2012 13:17 vložil Tonda Richter
Pěkně si kluci jentak zastříleli do živého. Jen tak dál ! Štvaní , vyhánění , stresování zvěře zdar! Nahnal bych je tam místo té zvěře. K likvidaci kvalitního chovu ve volnosti zdar, i když dneska už tam zvěř kupují a dovážejí, vypouštejí z farem, aby si nejenom primitivní sbohatlíci zastříleli, jde jenom o peníze , bysnys , takže vůbec o chovu ve volnosti nejde, to samé se děje v ČR a tzv.myslivci tomu pomáhají v čele LČR a min.zemědělství ! Super akční akce ! Takhle se to dělá ! Dobrá práce , takhle se hospodaří se zvěří !Jak říkám pánové jen tak dál!
16.3.2012 21:00 vložil Tomáš Klein
moc pěkné video a krásna flinta Sauer :-)
16.3.2012 11:24 vložil josef valent
Moc pěkné video, zárověn dobří střelci **
15.3.2012 22:25 vložil Zdenek Š v o m a
Krásně udělaný video.
15.3.2012 18:58 vložil michal burian
Pro Martina Houšku tohle je samozřejmě sestřih z celého filmu, který většinou trvá zhruba hodinu a zaznamenává děj společných lovů ve Skandinávii. Pár těhle filmů už jsem viděl a mohu je vřele doporučit a určitě se z nich nechá i poučit. A pro Iva Opravila loví tam vysokou holou zvěř, která je povolená i u nás a u dančí jsem viděl i trofejovou, ale je to trošku o ničem jiném než u nás, protože takovou kázeň jako dodržují tamní lovci v Čechách určitě nenajdete, tak mi to vůbec nevadí.
15.3.2012 17:05 vložil Ivo Opravil
Skvělý střelec, to se musí nechat.Ale dávám bod -1, protože se mi nelíbí lov vysoké a dančí a jiné zvěře spárkaté kromě černé na naháňce.
15.3.2012 10:04 vložil Jaroslav Riemer
Jo, když je dobrý střelec s dobrou kulovnicí, tak odpadá náročná a kolikrát neúspěšná dohledávka. Pěkné video.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k tomuto videu, musíte být přihlášeni.